Gwiazdy

Grażyna Wolszczak trafiła do szpitala. "Marzyła o świętach nad Zatoką Koryncką"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Grażyna Wolszczak te święta miała spędzić zupełnie inaczej. Aktorka przebywa jednak w szpitalu. Jak ujawniła, poddała się operacji. W sieci opublikowała zdjęcie z opatrunkiem na twarzy. Co się stało?

Grażyna Wolszczak w szpitalu

Jakiś czas temu Grażyna Wolszczak poddała się zabiegowi. Aktorka mimo zaleceń lekarza szybko wróciła do codziennych obowiązków, przez co naraziła się na ból. W jednym z postów na Instagramie gwiazda opublikowała zdjęcie z garderoby i przyznała się do błędu, jaki popełniła za namową koleżanek.

- Słuchaj doktora, który każe Ci siedzieć w domu co najmniej dziesięć dni, a najlepiej dwa tygodnie, a nie koleżanek, które mówią "coś ty, coś ty, nic nie widać, chodź z nami na imprezę. Na dodatek, nie nie umawiaj się na zdjęcia w serialu, bo tylko wspaniała charakteryzatorka Karolina Pajkert może uratować sytuację! Jako tako - pisała.

Zdrowie

Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?
Jak wiatr wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Kilka dni przed Wielkanocą aktorka podzieliła się w sieci nową fotografią, tym razem wprost ze szpitalnego oddziału. Z opatrunkiem na nosie zdradziła, że poddała się operacji zatok.

Grażyna marzyła o Świętach nad Zatoką Koryncką, choć Zatoka Gdańska też wchodziła w grę. W pewnym sensie jej marzenie się spełniło - spędzi Święta z lewą zatoką szczękową oraz jej siostrą zatoką czołową. Po przemyśleniu uznała, że to jest świetna opcja, bo obie zatoki zostały udrożnione dziś pięknie

Aktorka jest pełna optymizmu.

- Wreszcie Grażyna odetchnie pełną piersią!!! Za dwa tygodnie co prawda, ale jednak!!! Dziękuję Dottore!!! - napisała zadowolona gwiazda.

Grażyna Wolszczak przeszła operację zatok

Pod postem aktorki pojawiło się wiele komentarzy. Fani życzyli jej dużo zdrowia i szybkiej rekonwalescencji. Jak zapewniali, zabieg poprawi jakość jej życia.

"Szybkiego powrotu do świetnej formy", "Uściski kochana i zdrowych pięknych zatok", "Wracaj do zdrowia, Grażyna. Znam ten ból, co to znaczy, ja też nie pamiętam, jak to jest swobodnie oddychać", "Grażynko! Szybkiej rekonwalescencji" - pisali fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości