Dzieci Michaela Jacksona na premierze musicalu o nim. Jak dzisiaj wyglądają?

Autor:
Daria
Pacańska
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Dzieci Michaela Jacksona pojawiły się na premierze musicalu o swoim ojcu. Paris, Prince i Bigi, znany jako Blanket, byli wzruszeni tym emocjonującym wydarzeniem. Jak teraz wygląda słynne rodzeństwo?

Dzieci Michaela Jacksona na premierze "MJ: The Musical"

Na premierze musicalu "Mj:The Musical" pojawiły się dzieci Michaela Jacksona - Paris, Prince i Bigi, który szerzej znany jest jako Blanket. To było dla nich ogromne, wzruszające przeżycie.

23-letnia Paris Jackson, 24-letni Prince Jackson i 19-letni Bigi Jackson (Prince Michael Jackson II) uświetnili nowojorską premierę. Można było zauważyć ogromne szczęście na ich twarzach, ale także poruszenie tym wydarzeniem. Najmłodszy syn Jacksona, Bigi, bardzo rzadko pojawia się publicznie i unika życia na świeczniku, dlatego jego obecność była wielkim zaskoczeniem.

W trakcie pierwszego aktu show Paris zaśpiewała w trakcie emocjonalnego duetu do piosenki „I’ll Be There”. Słynna piosenka Jackson 5 została wykonana przez aktorkę Ayanę George jako matriarchę Katherine Jackson oraz przez Christiana Wilsona jako „Małego Michaela”.

Paris, Prince i Bigi - kim są dzieci Michaela Jacksona?

Dzieci Michaela Jacksona dorastały w luksusie w ogromnej posiadłości muzyka. Nie było to zwyczajne dzieciństwo, bo ukrywano je przed światem oraz izolowano od rówieśników. Matką Prince'a oraz Paris jest Debbie Rowe, pielęgniarka Jacksona. Dabbie i Michael rozwiedli się w 1999 r. W 2001 r. kobieta zrzekła się praw rodzicielskich, za co otrzymała od piosenkarza 8,5 mln dolarów oraz dom w Beverly Hills, który później sprzedała.

W 2002 roku w posiadłości Michaela Jacksona pojawiło się trzecie dziecko, syn Blanket. Urodził się w klinice w San Diego, został przywieziony do domu gwiazdy pop przez jego prawnika. Spekulowano, że żadne z dzieci muzyka nie było jego biologicznym potomstwem.

Paris Jackson jest modelką i tworzy muzykę. Jej bracia unikają show-biznesu.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości