Gwiazdy

Dorota Kolak i Katarzyna Ostrowska o wspólnym projekcie literackim. "Wydawnictwo zaproponowało taką przygodę"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Dorota Kolak w rozmowie z Katarzyną Ostrowską
Dorota Kolak w rozmowie z Katarzyną Ostrowską Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Strach przed czerwonym dywanem, niewymawialne "r", relacje rodzinne i aktorska kariera - to zaledwie część tematów poruszonych na kartach książki "Skąd ja panią znam. Dorota Kolak w rozmowie z Katarzyną Ostrowską". Publikacja jest obowiązkową lekturą dla każdego, kto pragnie choć na chwilę przenieść się do niezwykłego świata jednej z najbardziej utalentowanych polskich artystek.

Niezwykły zapis rozmów Katarzyny Ostrowskiej z Dorotą Kolak

Miłośnicy talentu Doroty Kolak mają powody do radości. Na półkach księgarni można już znaleźć książkę, będącą zapisem rozmów aktorki z pisarką Katarzyną Ostrowską. Artystka zdecydowała się podzielić z czytelnikami ciekawymi szczegółami z życia zawodowego, ale i prywatnego.

- Kiedy wydawnictwo zaproponowało taką przygodę, pomyślałam sobie, że jak każda rodzina ma ciekawe historie - tak i moja (...). Historia artystyczna mojej rodziny sięga moich prababć, które zajmowały się muzyką, miały orkiestrę, pływały na statkach wycieczkowych i tam grały, bo taka była moda - zdradziła Dorota Kolak, a z jej słowami natychmiast zgodziła się autorka książki.

- To jest moja ulubiona rodzina (...). Ja ich wszystkich uwielbiam - zapewniła Katarzyna Ostrowska.

Dorota Kolak i Katarzyna Ostrowska o wspólnym projekcie literackim

"Skąd ja panią znam. Dorota Kolak w rozmowie z Katarzyną Ostrowską" to wprost idealna lektura na długie jesienne wieczory. Co ciekawe, do powstania książki przyczynił się nieprzeciętny talent sceniczny jej głównej bohaterki.

- Wydawnictwo wyszło z tym pomysłem po tym, jak jeden z redaktorów zobaczył Dorotę w "Seksie dla opornych" - wyjawiła Katarzyna Ostrowska.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkuśnik/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości