kariera aktorska

  kariera aktorska

  Trudno wyobrazić sobie lepszy początek kariery aktorskiej niż ten, który przypadł w udziale Agacie Trzebuchowskiej. To właśnie ona zagrała tytułową rolę w nagrodzonej Oscarem "Idzie" Pawła Pawlikowskiego. Jednak mimo spektakularnego debiutu, kobieta nie chciała kontynuować przygody z aktorstwem i dziś realizuje się na innych polach.

  Wiele osób marzy o karierze aktorskiej, ale nie wszyscy nadają się do wykonywania tego zawodu. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy aktorkę i reżyserkę Romę Gąsiorowską, by powiedziała, jakie cechy powinien mieć dobry aktor. Czy introwertyk ma szansę odnieść sukces w tym zawodzie? Z jakimi trudnościami muszą zmagać się osoby, które kończą szkoły aktorskie?

  Polska aktorka od kilku lat dzieli swoje życie na dwa domy. Jak wygląda życie Magdy w Hollywood? Czy nie bała się porażki? Całą rozmowę zobaczycie już w niedzielę. Bądźcie z nami!

  Magdalena Lamparska dzieli swój czas na dwa domy. Aktorka mieszka i pracuje zarówno w Los Angeles oraz w Warszawie. Jak radzi sobie z różnicą czasową? Jakie obecnie realizuje projekty i kiedy ma czas na odpoczynek? z Magdą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Gościem Dzień Dobry TVN była Magdalena Lamparska. Okazuje się, że nieobecność aktorki na polskim rynku jest związana z jej zagranicznymi obowiązkami zawodowymi. Magda zagra w hollywoodzkiej produkcji. Jak udało jej się wygrać casting? I z jakimi gwiazdami przyjdzie Lamparskiej współpracować? Z aktorką o jej najbliższych planach porozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

  Kinga Korta ostatnio wiele czasu spędza w Polsce. W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską przyznała, że przyjeżdża tu w interesach. Tym razem dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała gwiazdę na planie serialu "Szpital". Czy Kinga planuje karierę aktorską?

  Kilka lat temu talent Magdy Górskiej został doceniony za naszą wschodnią granicą. Magda wygrała casting i zagrała w rosyjskiej produkcji. Kolejne propozyje pojawiły się bardzo szybko. Obecnie Magda ma w Rosji status gwiazdy. Na obczyźnie aktorce towarzyszy mąż reżyser, który również pracuje przy rosyjskich produkcjach. Jakie małżeństwo ma plany na najblizsze miesiace? Czy swoją przyszłość wiążą z jedynie z rosyjskim kinem?