Gwiazdy

Dominika Gwit świętuje urodziny męża: "Zróbcie hałas"

Gwiazdy

Wojciech Dunaszewski, mąż Dominiki Gwit 22 kwietnia świętuje urodziny. Choć rzadko aktorka publikuje zdjęcia ukochanego i wypowiada się na jego temat, to tym razem zrobiła wyjątek. Przy okazji zwróciła się z prośbą do fanów.

Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski stanęli na ślubnym kobiercu w 2018 roku. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami. Wydarzenie byłoby cichą ceremonią, gdyby nie fakt, że zaproszeni goście zaczęli udostępniać w mediach społecznościowych zdjęcia ze ślubu. Para w lipcu bieżącego roku będzie świętowała trzecią rocznicę ślubu, a tymczasem aktorka cieszy się z urodzin męża.

Dominika Gwit zamieściła urodzinowy post

Dominika Gwit udostępniła na swoim Instagramie dwa zdjęcia. Na pierwszym widzimy Wojciecha Dunaszewskiego w kabriolecie, a na drugim wtula się w niego żona. W poście aktorka przekazała swoim fanom, że jej mąż obchodzi dzisiaj urodziny i poprosiła ich o przysługę:

Ten przystojniak ma dziś urodziny! Zróbcie hałas!!! Sto lat kochanie

- napisała.

Długo nie trzeba było czekać na odzew fanów, którzy w komentarzach zaczęli ochoczo składać życzenia. "Wszystkiego najlepszego dla męża Domi", "100 lat Przystojniaku", "Wojtku, miłości już Ci życzyć nie trzeba, zatem życzę zdrowia i spełniania marzeń", "Spełnienia marzeń, dużo radości, zdrowia i pasji życia nieskończonej!" – piszą. My również przyłączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego!

Wojciech Dunaszewski – kim jest?

Wojciech Dunaszewski z zawodu jest montażystą. W listopadzie 2020 roku dostał pracę w stacji TVN. Wówczas jego dumna żona napisała: - Główny montażysta @legomasters.tvn — Mój Mąż Dziś był drugi odcinek. Bardzo Ci Kochanie gratuluję. Świetny program! Kto oglądał? Świeżość w polskiej telewizji! Jestem dumna.

Zobacz wideo: Dominika Gwit o swoim ślubie

Zobacz także:

Dagmara Kaźmierska z "Królowych Życia" opublikowała wyjątkowe nagranie syna. Conan: "Usuń to"

Ania Wendzikowska o wyjazdach z córkami. Monika Mrozowska pod wrażeniem: "Jesteś ekstra samodzielną mamą"

Małgorzata Rozenek ma wyjątkowego gościa. Fanki: "Brad Pitt jak żywy"

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości