Gwiazdy

Małgorzata Rozenek ma wyjątkowego gościa. Fanki: "Brad Pitt jak żywy"

Małgorzata Rozenek- Majdan i Misha Kostrzewski

Tomasz Urbanek/ East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek ma wyjątkowego gościa. Fanki: "Brad Pitt jak żywy"

Małgorzata Rozenek- Majdan i Misha Kostrzewski

Tomasz Urbanek/ East News

Małgorzata Rozenek jest osobą bardzo rodzinną. Na zdjęciach, które publikuje w sieci chętnie pozuje z mężem, Radosławem Majdanem, synami Stanisławem, Tadeuszem i Henrykiem i rodzicami. Tym razem opublikowała zdjęcie ze starszym bratem. Czy są podobni?

Brat Małgorzaty Rozenek- Majdan

Starszy brat Małgorzaty Rozenek- Majdan nieczęsto pojawia się w mediach społecznościowych siostry. Dzieje się tak pewnie dlatego, że rodzeństwo mieszka bardzo daleko od siebie i nie mają możliwości spotykać się tak często, jak by tego chcieli. I mimo, że w Polsce duet Małgorzata Rozenek i Misha Kostrzewski nie jest tak sławny, jak na przykład Sonia i Maja Bohosiewicz, czy Cezary i Radosław Pazura, to za granicą nazwisko brata Gosi jest bardzo znane. Dlaczego? Misha przez 10 lat był solistą w operze w Monte Carlo, obecnie jest solistą w operze w Lyonie, zajmuje się też choreografią. Skąd imię? - Na imię ma Michał, ale jego idolem był Misha Baryshnikov (rosyjski tancerz), do którego zresztą niewiele mu brakowało, więc tak jakoś samo weszło do użycia- wytłumaczyła Małgosia.

Małgosia Rozenek pokazała brata. Fanki: "Brad Pitt jak żywy"

Pod zdjęciem znalazł się wymowny opis: "Jest brat🕺jest zabawa 😁🧚‍♀️ nie ma, za to make up’u ale Tadek ma siniaka😂😂😂" Jednak ani brak makijażu, ani uraz syna Małgosi nie zrobił na jej fankach takiego wrażenia, jak jej brat. W komentarzach nie brakuje zachwytów: 

  • Wow jaki przystojny ten brat 🤭🤩
  • Braciszek 😍no no ciasteczko takie słodziutkie 😍
  • Brat ogień 🔥 🔥 🔥 🔥

- to tylko niektóre z zachwytów, które pojawiły się pod zdjęciem. 

Zobacz wideo: Życie rodzinne według Małgorzaty i Radosława Majdanów. "To jest niewiarygodne uczucie, niewiarygodna miłość"

Zobacz więcej: 

Co sądzisz o tym artykule?
53
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0