Gwiazdy

17-letni syn Beckhamów idzie w ślady mamy. Półnagie zdjęcia rozgrzały cały świat

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Cruz Beckham zapowiada muzyczną karierę nietuzinkową okładką w magazynie "i-D". O półnagiej sesji syna Davida i Victorii mówi z ekscytacją cały świat. Co planuje 17-latek? O tym dowiemy się z jego najnowszego wywiadu.

Rodzina Beckhamów

Historia Victorii i Davida udowadnia, że czasem silna wola, by walczyć o związek, wielka miłość, ale i troska o dzieci potrafią pokonać wiele przeciwności losu. Gdy była członkini zespołu Spice Girls poznała znanego piłkarza, niewielu wierzyło, że potrafią stworzyć poważną relację, która przetrwa dłużej niż kilka lat. Oboje wcześniej wiązali się z różnymi partnerami i nie mieli za sobą długich związków. Ku zdziwieniu wszystkich Beckhamowie są razem już 23 lata i doczekali się czwórki dzieci.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Pociechy gwiazd od samego momentu przyjścia na świat zyskały sławę po znanych rodzicach. 4 marca 1999 r. urodził się Brooklyn, który kilka miesięcy później, bo 4 lipca tego samego roku był honorowym gościem na ślubie Davida i Victorii. Na początku września 2002 roku na świat przyszedł Romeo, który idzie w ślady ojca. Niecałe trzy lata później do rodziny dołączył Cruz, który początkowo zajmował się modelingiem. Ogromnym szczęściem była także jedyna córka, Harper. Dziewczynka w lipcu będzie obchodzić 12. urodziny.

Cruz Bekcham robi karierę muzyczną

Beckhamowie to niepodważalnie jedna z najbardziej rozchwytywanych i wpływowych rodzin w show-biznesie. Przez lata popularności zrzeszyli sobie miliony fanów na całym świecie. Potęga przeszła z rodziców na dzieci, które dzisiaj pracują na swoje nazwisko.

Cruz Beckham ma zaledwie 17 lat i gotowy pomysł na siebie. Sesja zdjęciowa dla modowego magazynu syna piłkarza była inspirowana zdjęciami Davida Beckhama sprzed kilkunastu lat.

Dumna mama pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej 17-latka. I nic dziwnego, bo chłopak idzie w jej ślady i zapowiada karierę muzyczną, o której marzył od bardzo dawna.

Za sesję zdjęciową odpowiada fotograf Steven Klein. Ten sam, który od lat współpracuje z Madonną i innymi światowymi gwiazdami. 

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Cover Video/x-news

Pozostałe wiadomości