Gwiazdy

"Mask Singer" najbardziej tajemniczym show wszech czasów. Za kostiumem może chować się artysta, polityk albo sportowiec

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Sandra Hajduk
To będzie show, na które wszyscy czekają
To będzie show, na które wszyscy czekająDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Takiego programu rozrywkowego jeszcze nie było! Już w marcu widzowie TVN będą mogli stać się detektywami i rozpocząć zabawę w zgadywanie, kto kryje się pod oszałamiającymi kostiumami w "Mask Singer". Tożsamość zamaskowanych, śpiewających postaci do samego końca zostaje pilnie strzeżoną tajemnicą. Czy olśniewająca Ważka jest lubianą wokalistką, a zabawna Ośmiornica popularnym politykiem? A może subtelna Róża to uznana aktorka?

"Mask Singer" czyli wielkie muzyczne widowisko

W nowym show "Mask Singer" nie zabraknie niezwykłych kostiumów, polskich i światowych hitów, ale przede wszystkim zabawy w szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską? W programie zaśpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet - aktorzy, muzycy, celebryci, sportowcy, dziennikarze czy politycy. Ich tożsamość będzie jednak ukryta pod przebraniami.

- Jestem choreografem tancerzy i gwiazd występujących w programie. Jestem podekscytowany. Cieszę się, że to dotarło do Polski, bo myślę, że wszyscy się zakochają w tym programie i poderwiemy ich do zabawy. Robiąc choreografię dla gwiazd sceny estradowej, łączenie kroków ze śpiewaniem zawsze było szalenie trudne - powiedział Tomasz Barański.

- Kostium jest wymagający w poruszaniu się. Ale są obłędne, jestem w nich zakochany, chciałoby się mieć je w swojej szafie. Ale tańczenie w ich jest szalenie trudne - przyznał.

"Mask Singer" - wyjątkowe kostiumy

Na scenie zaśpiewa dwunastu uczestników. Każdy z nich otrzyma imponujący kostium, wykonany z największą dbałością o detal. Pojawią się zwierzęta, ptaki, rośliny, a nawet… potrawy!

- Ośmiornica była np. bardzo długo przygotowywana. Wszystko było ręcznie robione. Te kostiumy były inspirowane tym, co dzieje się za granicą już. Jest tu dużo elementów teatralnych - mówiła Patrycja Fitzet, kostiumografka.

"Mask Singer" - gdzie i kiedy oglądać?

"Mask Singer" to program rozrywkowy, oparty na południowokoreańskim formacie "King of Mask Singer". Emisja 1. odcinka już w sobotę 5 marca o godz. 20:00 w TVN i Playerze!

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości