Gwiazdy

Finał "BrzydUli". Małgorzata Socha zdradziła kulisy produkcji

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
"BrzydUla". Małgorzata Socha o swojej bohaterce
"BrzydUla". Małgorzata Socha o swojej bohaterce Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

Małgorzata Socha rozkochała w sobie widzów rolą Violetty. Niestety, już wkrótce losy jej, jak i pozostałych bohaterów "BrzydUli", znajdą swój finał. Aktorka zdradziła, jak wyglądały prace na planie przy ostatnim sezonie produkcji.

Małgorzata Socha o końcu "BrzydUli"

Polska wersja "BrzydUli" zadebiutowała w 2008 roku. Widzowie pokochali bohaterów i aktorów, którzy się w nich wcielali. Kiedy w 2020 roku, po ponad 10 latach serial powrócił na ekrany, fani nie ukrywali swojej radości. Dowodem na to, że Ula i pozostali bohaterowie wciąż są kochani przez widzów, była wysoka oglądalność nowej serii. Niestety, produkcja już wkrótce na dobre ma dobiec końca.

- Wszystko, co piękne, musi się skończyć. Widzowie czekają na wielki finał, kiedy Ula będzie z Markiem, a Violetta spotka się z Sebastianem. Myślę, że finał jest nieuchronny i my aktorzy też już na to czekamy - mówiła Małgorzata Socha.

- Byłam zaskoczona, że serial po 12 latach był reaktywowany. Bardzo się ucieszyliśmy, ale to był trudny okres dla nas. Pracowaliśmy w najgorszym momencie, bo przez pandemię były same ograniczenia. Było trudno i dalej jest, ale mimo wszystko ten serial udaje się realizować - dodała.

Małgorzata Socha o roli Violetty

 "BrzydUla 2" niespełna rok temu otrzymała Telekamerę w kategorii "Najlepszy serial". Małgorzata Socha za postać Violetty została wówczas uznana za "Najlepszą aktorkę". Co powiedziałaby jej ostatni raz patrząc w oczy?

- Na do widzenia powiedziałabym jej: "Nie łam się, zobaczymy się mała, dasz wiarę?" - powiedziała gwiazda.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości