Ramówka wiosna 2022

  Zobacz zwiastun 11. odcinka programu.

  Sposobów na wyrażanie wdzięczności jest prawdopodobnie tyle, ile powodów, żeby to robić. Już od dzieciństwa każdy z nas ma swoich idoli – postacie z bajek, czy filmów, ale także cichych bohaterów codzienności. Ulubioną panią przedszkolankę, babcię, która zawsze ma schowane małe co nieco na czarną godzinę, starszego brata, który pomoże w tarapatach albo tatę, który jak nikt chroni przed całym złem tego świata. Jak dzieci mogą podziękować za dobro, którym są obdarowywane? Plan jest prosty, a nad jego realizacją będzie czuwał Pascal Brodnicki.

  W 550. odcinku programu "Milionerzy" szansę na wygranie miliona złotych otrzymał Sebastian Jurgielewicz.

  W 7. odcinku programu swoją tożsamość ujawniła kolejna gwiazda. Tym razem o zdjęcie maski został poproszony Prysznic.

  "On ma wizję na mnie" - żali się uczestniczka show.

  Miłośnicy programu "Kuba Wojewódzki" z całą pewnością nie mogą narzekać na nudę. Gospodarz popularnego show troszczy się o to, by widzowie co tydzień mieli szansę wysłuchać nad wyraz ciekawych i inspirujących rozmów. Tym razem zaprosił do dyskusji aktora Jana Englerta i rapera Szczyla.

  W czwartym odcinku programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" nie zabrakło wzruszających momentów. Patrycja i Adam zjawili się w Urzędzie Stanu Cywilnego, by złożyć przysięgę małżeńską. "Spojrzałam na niego, ale od razu się odwróciłam. Nie chciałam patrzeć" - wyznała 27-latka po zakończeniu ceremonii. Czy parze udało się odnaleźć wspólny język?

  "Zestawiłam ich pod kątem charakterologicznym" - zapewnia psycholog Karolina Tuchalska-Siermińska.

  W pierwszym tygodniu marca na antenie TVN został wyemitowany premierowy odcinek programu "Mask Singer". Kolejna odsłona muzycznego widowiska, w którym gwiazdy występują na scenie pod osłoną nieprzeciętnych kostiumów, z całą pewnością dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń.

  "Bawiłem się przednio".

  W Dzień Dobry TVN Mateusz Banasiuk zdradził, kto wiedział o jego występie jeszcze przed emisją programu.

  Widzowie TVN będą mogli stać się detektywami i rozpocząć wspaniałą zabawę w zgadywanie, kto kryje się pod oszałamiającymi kostiumami. Tożsamość zamaskowanych, śpiewających postaci to pilnie strzeżona tajemnica. Kuba Wojewódzki i Michał Meyer podzielili się swoimi wrażeniami w programie Dzień Dobry TVN. Śledztwo rozpocznie się w sobotę 5 marca o godz. 20:00 w TVN!

  Lada moment ruszy już 24. sezon. "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler opowiedziała o restauracjach, które odwiedziła.

  "Wiem, że znam te osoby, ale nie mam pojęcia, kto to jest".

  28 lutego rusza wiosenna ramówka stacji TVN, ale to także kontynuacje cykli Dzień Dobry TVN. Niesamowite materiały z Polski oraz świata przygotowywane przez dziennikarzy programu.

  W tytułowego bohatera nowego serialu Player Original "Herkules" wcieli się Rafał Maćkowiak. O tym, dlaczego fenomenalny analityk mający w jednym palcu wszystkie podręczniki do kryminologii i kryminalistyki, nie może wykonywać swojego wymarzonego zawodu, aktor opowiedział w programie "Dzień Dobry TVN".

  W programie Dzień Dobry TVN Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN oraz Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający Player.pl opowiedzieli o kultowych kontynuacjach i niesamowitych nowościach, które widzowie będą mogli oglądać tej wiosny. Mocne seriale i zaskakujące programy już wkrótce w TVN i Player.pl. Czego dokładnie powinniśmy się spodziewać?

  W dzień dobry TVN aktorka Dorota Chotecka zdradziła kilka ciekawostek o swojej roli.

  Czym zaskoczą widzów premierowe odcinki?

  "Jesteśmy osobowościami".

  "Rozrywka jest zawsze sercem telewizji".

  "Przez Atlantyk" to pierwszy taki program rozrywkowy w Polsce. Już 2 marca o 21:35 na antenie TVN widzowie będą mogli obejrzeć zmagania z żywiołem sześciu uczestników pod opieką dwóch doświadczonych kapitanów. O swoich wrażeniach w Dzień Dobry TVN opowiedzieli piosenkarka Natalia Przybysz i pisarz Zygmunt Miłoszewski.

  Joanna Kulig przebywa obecnie w Los Angeles, gdzie wkrótce ruszą zdjęcia do komedii romantycznej "She came to me", w którym oprócz polskiej aktorki pojawi się m.in. Anne Hathaway i Mathew Broderick. W rozmowie z Kingą Burzyńską gwiazda "Zimnej wojny" opowiedziała o życiu w Hollywood i roli matki. Okazuje się, że w Stanach Zjednoczonych przeszkadza jej jedna rzecz.

  Aleksandra Adamska ma w swoim aktorskim dorobku takie produkcje jak "Miasto 44", "O mnie się nie martw", "Królestwo kobiet". Ostatnio za sprawą roli Pati w serialu "Skazana" cieszy się ogromnym uznaniem i sympatią ze strony widzów. O tym, jak wcieliła się w postać więźniarki, opowiedziała w programie "Dzień Dobry TVN".

  "Jest dużo nieoczekiwanych zwrotów akcji".

  Uczestnicy 5. edycji "Hotelu Paradise" wiedzą, że lada moment będą musieli podjąć bardzo ważne decyzje. Szykują się do Rajskiego Rozdania.

  "Najbardziej komediowa jest główna postać".

  Serial "Nieobecni" cieszył się ogromna popularnością. Już niedługo na platformie Player.pl pojawi się drugi sezon produkcji. Czego możemy się spodziewać? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Karoliną Gruszką, aktorką oraz Piotrem Głowackim, aktorem.

  W wiosennej ramówce TTV widzowie zobaczą wiele znanych i lubianych formatów, a takie nowe programy. O czym jest "Projekt Cupid"?

  Zbliżają się najbardziej emocjonujące momenty w 5. edycji "Hotelu Paradise". Przed uczestnikami pierwsza Pandora oraz Rajskie Rozdanie.