Ruszył drugi sezon "Tajemnicy Zawodowej". Kim jest nowa postać?

_UDO4877
Źródło: Dzień Dobry TVN
Ruszył 2. sezon "Tajemnicy zawodowej"
Ruszył 2. sezon "Tajemnicy zawodowej"
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
Czy Kamil zachwycił uczestników programu?
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie
"Hotel Paradise". Klaudia El Dursi o pracy na planie
Co słychać w świecie gwiazd?
Co słychać w świecie gwiazd?
Quiz z serialu „Brzydula”
Quiz z serialu „Brzydula”
"Hotel Paradise". Zapowiedź 1. odcinka
"Hotel Paradise". Zapowiedź 1. odcinka
Powraca serial „Tajemnica zawodowa”
Powraca serial „Tajemnica zawodowa”
Co słychać u bohaterek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?
Co słychać u bohaterek „Ślubu od pierwszego wejrzenia”?
"Tajemnica zawodowa" to serial łączący w sobie intrygi, zdrady i zaskakujące zwroty akcji. Już od 22 lutego widzowie mogą śledzić losy ulubionych bohaterów, na platformie Player.pl. W drugim sezonie nie zabraknie nowych postaci. W Dzień Dobry TVN aktorka Dorota Chotecka zdradziła kilka ciekawostek o swojej roli.

Tajemnica zawodowa 2

Ruszył nowy sezon serialu "Tajemnica Zawodowa". Nie zabraknie w nim uwielbianych przez widzów intryg, zdrad i zwrotów akcji. Już od 22 lutego możecie śledzić je na platformie Player.pl. W serialu zobaczymy również nowe twarze, które wniosą do fabuły zaskakujące wątki.

W studiu Dzień Dobry TVN aktorka Dorota Chotecka zdradziła kilka ciekawostek dotyczących swojej postaci, którą poznamy po kilku pierwszych odcinkach serii. - Moja postać jest taką postacią, że jakbym za wiele zdradziła, to bym zdradziła to, co się będzie działo (...) przyjeżdżam ze Szwecji, jestem siostrą Ewy i przyjeżdżam w jakimś celu. - opowiada. Aktorka podzieliła się z widzami informacją, że jej postać zobaczymy najprawdopodobniej już w piątym odcinku "Tajemnicy Zawodowej 2".

Dorota Chotecka o pracy na planie

"Tajemnica Zawodowa" to serial, w którym zobaczymy świetnych polskich aktorów. W produkcji występują znane nazwiska m.in. Magdalena Różczka, Cezary Pazura, Anna Dereszowska i wielu innych utalentowanych artystów. Jak Dorota Chotecka odnalazła się na planie wśród tak zgranej ekipy?

- Jest to bardzo trudne, bo oni są już zgrani, mają wypracowane schematy pracy - zauważa. Jednak ekipa bardzo miło i ciepło przyjęła Dorotę. - Tutaj było fantastycznie, to są fantastyczni aktorzy (...) wszyscy się wspieraliśmy, jest przyjemność pracowania z aktorami, którzy są po prostu profesjonalistami - tłumaczy aktorka. Dlaczego wątki medyczne i prawnicze są takie interesujące dla widzów? Jak twierdzi aktorka, ludzie bardzo lubią oglądać wątki łączące te dwie profesje. - To jest fantastyczne, że ludzie utożsamiają się z aktorami - podsumowuje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości