Gwiazdy

Wojciech Błach przywitał na świecie trzeciego syna. "Nasz Norbert"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Wojciech Błach i jego żona Agnieszka przeżywają teraz prawdzie chwile radości. Ich rodzina powiększyła się. Na świat przyszedł mały Norbert. Dumni rodzice nie kryją wzruszenia. Zdjęcia ze szpitala wyrażają wszystko.

Wojciech Błach - życie prywatne

Wojciech Błach i jego żona Agnieszka Błach (z domu Giza) od 6 lat tworzą szczęśliwe małżeństwo. Zakochani są rodzicami niespełna 4-letniego Jeremiego. Do niedawna chłopiec był jedynakiem. Teraz jednak będzie dzielić przestrzeń z młodszym rodzeństwem.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Przypomnijmy, że przed laty Wojciech Błach związany był z Kamillą Baar, z którą ma syna o imieniu Bruno. Chłopiec przyszedł na świat w 2011 r.

Wojciech Błach przywitał na świecie syna

W niedzielę 20 lutego na świat przyszedł mały Norbert. Dumna mama podzieliła się w sieci zdjęciami, na których zobaczymy także szczęśliwego tatę.

- "Nasz" Norbert. 20.02.2022 - czytamy we wpisie.

Fani nie kryli radości i wzruszenia. W komentarzach czytamy: "No, w końcu jest. Dużo zdrowia i cudownego dzieciństwa, a dla rodziców siły i spokoju", "Dużo sił i szybkiego powrotu do siebie. Cześć Norbert!", "Gratulacje! Norbert, witaj na świecie! Powiem Ci jest ciężko, ale starzy pokażą Ci co i jak".

Wojciech Błach - kariera

W 1999 ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Obecnie współpracuje z Teatrem Imka w Warszawie. Wojciech jest znany z seriali takich jak: "Kryminalni", "Niania", "Prawo Agaty" oraz "Na Wspólnej".

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości