Gwiazdy

Syn Toma Hanksa szczerze o dzieciństwie. "Nie miałem silnego męskiego wzorca"

Gwiazdy

Autor:
Adam
Barabasz
Tom Hanks

Chet Hanks postanowił opowiedzieć o dorastaniu w cieniu sławnych rodziców. W filmie, który pojawił się na jego kanale, 31-latek nie szczędził słów krytyki w stronę ojca, Toma Hanksa i mamy, Rity Wilson.

Chet Hanks o dorastaniu w cieniu sławnych rodziców

Amerykańskie media zalała fala komentarzy po tym, jak syn Toma Hanksa opowiedział o dorastaniu w cieniu sławnego ojca. Wszystko za sprawą filmu, który pojawił się na kanale Chet Hanx. - Nie miałem silnego męskiego wzorca, który powiedziałby mi: "p*****l tych ludzi, są po prostu zazdrośni - wyznał 31-latek. - Moje doświadczenie jest jeszcze bardziej skomplikowane, bo sława jest toksyczna, a ja nawet nie byłem sławny - zaznaczył.

W nagraniu wyznał również, że rówieśnicy postrzegali go, jako "uprzywilejowanego, roszczeniowego i rozpieszczonego". Zdradził, że większość osób miała o nim wyrobioną opinię, zanim zdążyła go spotkać. - Bardzo trudno było przebić się przez tę ścianę – powiedział. - Tak więc spotkałem się z dużą pogardą, wrogością i negatywnym nastawieniem, ponieważ wszyscy zakładali, że trzeba mnie nienawidzić - zaznaczył.

Zagraniczne gwiazdy

Wschodzące gwiazdy Hollywood
Wschodzące gwiazdy Hollywood Dzień Dobry TVN
wideo 2/10

Potomek Toma Hanksa dodał, że bycie synem znanych rodziców miało też swoje dobre strony. - Mogłem robić mnóstwo rzeczy, do których inni nie mają dostępu. Podróżowałem po całym świecie, spałem w świetnych hotelach, latałem prywatnymi samolotami. Nie zmieniłbym swojej sytuacji - podsumował.

Chet Hanks o rodzicach

To nie są pierwsze kontrowersyjne wypowiedzi syna Toma Hanksa. W zeszłym roku Chet sprzeciwiał się szczepionkom i maseczkom ochronnym, mimo że jego rodzice otwarcie mówili o zakażeniu koronawirusem.

W 2015 roku 31-latek zdemolował hotelowy pokój w Londynie. Wtedy to na światło dzienne wyszły informacje o jego uzależnieniu od narkotyków. W styczniu 2021 r. sąd zakazał Chetowi kontaktów z jego byłą partnerką Kianą Parker, która oskarżyła go o stosowanie przemocy.

31-letni Chanks Hanks i jego 26-letni brat Truman są synami zdobywcy Oscara i jego żony Rity Wilson. Gwiazda Hollywood ma jeszcze inne dzieci - 44-letniego syna, Colina Hanksa i 39-letnią córkę, Elizabeth Hanks. Oboje urodzili się, gdy Tom był w związku małżeńskim z Samanthą Lewes.

Zobacz także:

Autor:Adam Barabasz

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości