Tom Hanks nie poleci w kosmos z Jeffem Bezosem. Znalazł tańsze bilety

Jeff Bezos zaproponował Tomowi Hanksowi wyprawę w kosmos na pokładzie rakiety Blue Orgin. Aktor nie przyjął jednak oferty miliardera, tłumacząc, że jest ona za droga. Nie zrezygnował jednak z pozaziemskiej podróży.

Tom Hanks poleci w kosmos

Nawet gwiazdy pokroju Toma Hanska nie zawsze pozwalają sobie na wszelakie kaprysy. W popularnym talk show Jimmy'ego Kimmela hollywodzki aktor wyznał, że miliarder złożył mu propozycję kosmicznej podróży. Za lot w kosmos w towarzystwie miliardera, Tom Hanks miałby zapłacić - nomen omen - astronomiczne pieniądze.

- To miało kosztować 28 mln czy coś takiego - powiedział rozbawiony aktor. - Jimmy, ja naprawdę nieźle zarabiam, ale nie zapłacę takich pieniędzy, za coś co mogę zrobić w domu - dodał i zaczął symulować lot, siedząc na kanapie.

Tom Hanks stwiedził również, że mógłby polecieć w kosmos z Bezosem, gdyby było to darmowe.

- Zrobiłbym to tylko po to, aby doświadczyć radości udawania, że jestem miliarderem - stwierdził aktor.

Pasażerskie loty w kosmos

Nie tylko Polacy szukają oszczędności w świetle szalejącej inflacji i galopujących cen paliwa. Tom Hanks również postanowił poszukać tańszej opcji. Aktor jest wpisany na listę oczekujących Virgin Galactic Richarda Bransona. Za tę przyjemność będzie musiał zapłacić ok 250 tys. dolarów.

Bilety na komercyjne loty pasażerskie w przestrzeń kosmiczną zarezerwowało już ponad 600 osób. Wśród nich znajduje sią takie sławy jak: Leonardo DiCaprio, Brad Pitt, Angelina Jolie, Russell Brand, Lady Gaga, Katy Perry i Justin Bieber. Gdyby wszyscy spotkali się na podkładzie podczas jednego rejsu, to mogłaby być naprawdę nieziemska impreza.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

podziel się:

Pozostałe wiadomości