Wojciech Błach

  Wojciech Błach

  Wojciech Błach i jego żona Agnieszka przeżywają teraz prawdzie chwile radości. Ich rodzina powiększyła się. Na świat przyszedł mały Norbert. Dumni rodzice nie kryją wzruszenia. Zdjęcia ze szpitala wyrażają wszystko.

  W życiu każdego taty przychodzi taki moment, kiedy musi sam zająć się dzieckiem. I co wtedy? Czy podczas nieobecności mamy, mężczyzna jest w stanie upilnować malucha, czy jednak załamuje ręce i odlicza czas do powrotu kobiety do domu? O swoich doświadczeniach w Dzień Dobry TVN opowiedzieli ojcowie z kilkuletnim stażem.

  "Chcieliśmy zadać pytania, a nie się mądrzyć"

  Wojciech Błach jest mężem Agnieszki od 2016 roku i wspólnie wychowują czteroletniego syna, Jeremiego. Aktor jest starszy od swojej żony o 19 lat. Czy ta różnica wieku przekłada się na ich życie i relacje?

  Przed nami sezon urlopowy, a więc nasuwa się pytanie – gdzie i z kim spędzić urlop? Z ukochanym? A może czas wyrwać się z rutyny i pojechać z przyjaciółkami na weekend? O wadach i zaletach wyjazdów bez partnera porozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Pauliną Biernat, psycholożką i trenerką rozwoju osobistego, oraz aktorem Wojciech Błachem i jego żoną, Agnieszką Błach.

  Czy "Narzekanie to nasz sport narodowy, w którym jesteśmy wirtuozami" - Filip Chajzer postanowił się tego dowiedzieć. Zobaczcie, co najbardziej denerwuje Polaków. Czy rzeczywiście tak bardzo lubimy narzekać, że robimy to nawet bez powodu? Na czym polega, popularne w naszym kraju, wychowanie dzieci w motywacji negatywnej? Jak w Polsce czują się przybysze z innych krajów?

  Wojciech Błach w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszką Jastrzębską przyznał, że toczy regularną wojnę ze swoim starszym synem o jedzenie. Aktor dużą wagę przykłada do zbilansowanej diety i chciałby zdrowe nawyki żywieniowe przekazać swojemu synowi. Jak mu to wychodzi? Czy Wojciech pozwala swojemu dziecku na słodycze?

  Kto spędzi ten wieczór w domu przed telewizorem, kto wybierze się na bal, kto będzie grał w grę, no i co zrobić z dziećmi...? Filip Chajzer spytał przechodniów jakie mają plany na wieczór sylwestrowy. W studiu Dzień Dobry TVN o swoich sposobach na walkę z "sylwestrową presją" i świętowaniu "przedsylwestra" opowiedzieli Michał Kempa, Elżbieta Romanowska i Wojciech Błach. A co Wy planujecie na ten wieczór?

  Kobiety mają dziewięć miesięcy, żeby przygotować się emocjonalnie do bycia mamą. A co z ojcami? Czy do bycia tatą trzeba dorosnąć? Jak mężczyźni uczą się ojcostwa? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z aktorką Darią Widawską, dziennikarzem Krzysztofem Skórzyńskim i aktorem Wojciechem Błachem.

  Najstarsza serialowa produkcja TVN-u obchodzi w styczniu 14. urodziny. Co jej bohaterowie przeżyli do tej pory? Z aktorami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.