Victoria Beckham w bikini pluska się w basenie z córką. Dawno nie pozwoliła sobie na takie zdjęcia

Victoria Beckham
Cover Video/x-news
Victoria Beckham opublikowała w mediach społecznościowych fotografię z najmłodszą pociechą - Harper. Ten uroczy kadr skradł serca internautów, gdyż, jak słusznie podkreślają zagraniczne media, projektantka rzadko sobie pozwala na tak naturalny look. Jej zdjęcia przeważnie są pozowane i starannie dobierane.

David i Victoria Beckhamowie tuż za British Royal Family są najsłynniejszą rodziną w Wielkiej Brytanii. Małżeństwo w tym roku świętowało 22. rocznicę ślubu i doczekało się czwórki dzieci - Brooklyn, Romeo, Cruz i Harper - z których są dumni i ochoczo pokazują ich zdjęcia w swoich mediach społecznościowych. Tak jest i w przypadku najnowszego postu projektantki.

Victoria Beckham z córką Harper

Victoria Beckham zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie prosto z basenu. Ubrana w bikini tuli się do swojej najmłodszej pociechy, 10-letniej Harper. Na pierwszym ujęciu pozują z uśmiechem na twarzy, a na drugim projektantka się wygłupia. Widok ten skradł serca fanów, którzy piszą wprost, że gwiazda Spice Girls wspaniale spełnia się w roli matki. "Urocze", "Victoria jesteś prawdziwą inspiracją", "Jakie piękne" - komentują.

Z kolei zagraniczne media zwróciły uwagę na naturalny look Victorii. "Zdecydowała się na subtelny makijaż, aby uwydatnić ładne rysy i związała włosy w niechlujny kok" – czytamy na dailymail.co.uk.

Harper - najmłodsze dziecko Davida i Victorii Beckhamów

Przypomnijmy, że Harper jest jedyną córką i najmłodszym dzieckiem Davida i Victorii Beckhamów. Dziewczynka pojawiła się na świecie 10 lipca 2011 r. i od początku dorastała w blasku fleszy. Znani rodzice zabierali ją bowiem na wielkie wydarzenia modowe. Zasiadała nawet w pierwszym rzędzie u boku samej Anny Wintour. Z Instagrama Victorii Beckham wiemy też, że dziewczynka lubi malować.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Victoria Beckham wspiera fundację Eltona Johna. Zaprojektowała koszulki z limitowanej edycji, część dochodu ze sprzedaży trafi do organizacji

Autor: Dominika Czerniszewska

podziel się:

Pozostałe wiadomości