Gwiazdy

Brat księżnej Kate obchodzi 1. rocznicę ślubu, ale jej nie świętuje. "To wydaje się niewłaściwe"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Instagram
James Middleton

Dokładnie rok temu brat księżnej Kate wziął ślub z Alizee Thevenet. Rocznica tego najszczęśliwszego dla pary dnia przypadła jednak na bardzo smutny dla Brytyjczyków okres. James Middleton ze względu na śmierć królowej Elżbiety II zrezygnował z celebracji prywatnego święta. We wzruszającym wpisie zwrócił się do żony i opublikował archiwalne zdjęcie monarchini.

Brat księżnej Kate rezygnuje ze świętowania rocznicy ślubu

James Middleton udostępnił na Instagramie post, w którym zaznaczył, że 12 miesięcy temu, tj. 11 września 2021 roku, stanął na ślubnym kobiercu wraz ze swoją ukochaną Alizee Thevenet. Dla brata księżnej Kate jest to niezwykle ważna data, ale w tym roku zbiegła się ona z przykrym wydarzeniem - śmiercią królowej Elżbiety II (8 września 2022 r.). Radość z rocznicy zawarcia związku małżeńskiego została więc w przypadku Jamesa przyćmiona przez smutek i żałobę.

Brytyjska rodzina królewska

Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę IIDzień Dobry TVN
wideo 2/6

Ze względu na niesprzyjające okoliczności młodszy brat żony księcia Williama postanowił zachować pełną powagę i zrezygnować z celebrowania prywatnego święta. We wpisie opublikowanym w mediach społecznościowych zwrócił się do żony i przy okazji oddał hołd nieżyjącej już parze królewskiej.

- Dziś jest nasza pierwsza rocznica ślubu, jednak wydaje się niewłaściwe świętowanie podczas żałoby po stracie królowej Elżbiety II. Zamiast tego dzielę się zdjęciem ze ślubu królowej i księcia Edynburga sprzed 74 lat. Do mojej ukochanej Alizee - nie mogę się doczekać, aby dzielić z Tobą jak najwięcej czasu - wyznał James Middleton.

Ślub Jamesa Middletona i Alizee Thevenet

Na dzień, w którym powiedzieli sobie sakramentalne "tak", James Middleton i Alizee Thevenet czekali dość długo. Planowali wziąć ślub tuż po zaręczynach, jednak pandemia i lockdown wprowadzony jesienią 2020 roku uniemożliwiły realizację tego marzenia.

Ostatecznie para pobrała się 11 września 2021 roku we Francji. O wydarzeniu poinformował za pośrednictwem Instagrama sam James Middleton.

- Pan i Pani Middleton. Wczoraj poślubiłem miłość mojego życia w otoczeniu rodziny, przyjaciół i oczywiście kilku psów w pięknej wiosce Bormes-les-Mimosas. Słowa nie mogą opisać, jaki jestem szczęśliwy - napisał dzień po ceremonii, dołączając zdjęcie ze świeżo upieczoną żoną.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: Neil Mockford/Getty Images

Pozostałe wiadomości