Gwiazdy

Borys Szyc w roli Józefa Piłsudskiego!

Gwiazdy

Aktualizacja:

W filmie Michała Rosy pt. "Piłsudski" w tytułową rolę marszałka wcielił się Borys Szyc. Aktor znany z filmów sensacyjnych, komediowych, a ostatnio również historycznych w nowej produkcji zagra wielką osobowość. Ma przed sobą wielkie wyzwanie.

Borys Szyc zagra Józefa Piłsudskiego

Borys Szyc jest znanym polskim aktorem teatralnym i filmowym. Na swoim koncie ma wiele różnorodnych produkcji. Szyc na ekranie występował w serialach i filmach. Grał wiele ról, jednak kolejna jest niezwykle charakterystyczna. Borys Szyc w nowym filmie historycznym Michała Rosy wcieli się w rolę Józefa Piłsudskiego.

Jak Borys Szyc został marszałkiem?

Aktor na potrzeby filmu został poddany metamorfozie, którą opublikował na swoim Instagramie. Przemiana w Józefa Piłsudskiego trwała kilka godzin, a efekty pracy charakteryzatorów sprawiają, że Szyc jest nie do poznania.

Tak trudna do zagrania rola nie wymaga wyłącznie odpowiedniej charakteryzacji. Szyc, aby wcielić się w nową postać, musiał poświęcić dużo czasu na poznanie postaci marszałka.

Borys Szyc o gali oscarowej: "Zwariowałem, zapomniałem, że mam 40 lat"

Jaki był młody Piłsudski?

Film pt. "Piłsudski" Michała Rosy opowiada o życiu i losach marszałka Józefa Piłsudskiego. Jest to opowieść o młodym człowieku pełnym pasji i emocji. O mężczyźnie, który kocha swój kraj ponad wszystko.

Opowiadamy nie o naczelniku, a o Ziuku, czyli o młodym Piłsudskim. Opowiadamy od 1900 roku. On jest już po Syberii, jest po Cytadeli.

- komentuje aktor.

Namiętności i uczucia Józefa Piłsudskiego

W filmie o marszałku Piłsudskim pojawiają się także dwie znaczące role kobiece. Marię Piłsudską gra Magdalena Boczarska, a w postać drugiej żony Aleksandry Szczerbińskiej wciela się Maria Dębska.

Ziuk był charyzmatyczną postacią. Jego bycie amantem nie polegało na tym, że wyglądał jak James Bond, a raczej był polskim Jamsem Bondem. Stąd ten słynny wąs, a najpierw zarost(...). Piłsudski ukrywał wybite dwa zęby, mimo to ta charyzma i siła, która z niego biła przyciągała kobiety niesamowicie.

- dodaje Borys Szyc.

Więcej:

Pozostałe wiadomości