Gwiazdy

Big Brother. Iza Mączka opuściła dom Wielkiego Brata. Kto został nominowany?

Gwiazdy

Aktualizacja:
fot. Big Brother

Do finału programu zostały tylko 2 tygodnie! Uczestnicy i widzowie odliczają czas, zaś atmosfera robi się coraz bardziej napięta. Po dzisiejszym Big Brother Arena w domu Wielkiego Brata została tylko szóstka uczestników. Kto dotrwa do końca?

Wielki Brat zapewnił dziś wszystkim dodatkowe emocje, oszukując uczestników, co do tego, kto opuszcza Dom. Początkowo poinformował, że program opuszcza Łukasz Darłak. Tymczasem, głosami widzów, z programu odpadła Iza Mączka.

Tydzień prasłowiański w Big Brotherze

W tym tygodniu Wielki Brat zorganizował uczestnikom tydzień prasłowiański. Mieszkańcy nie mogli korzystać z żadnych dóbr cywilizacyjnych. Spali na dworze, myli się w prowizorycznym prysznicu zrobionym z wiadra i jedli to, co udało im się ugotować na ognisku. Igor został okrzyknięty wodzem plemienia, składającego się z Wiedzących i Wojów. 

Członkowie plemienia musieli wybrać, kim chcą zostać. Wojowie to tradycyjne role męskie, których zadaniem było brać udział w turniejach, zdobywać jedzenie i budować schronienia. Wiedzące to z kolei tradycyjne role żeńskie: zajmują się strawą, ziołami i zwierzętami. Grupa nie podzieliła się jednak według płci. Wiedzącymi zostali, Radek, Iza i Bartek, a Wojami: Łukasz, Madzia i Oleh

Kto został nominowany w tym tygodniu?

Po odejściu Izy w programie na żywo 2 czerwca nominacje przebiegły następująco: do odejścia z programu uczestnicy wskazali Igora Jakubowskiego, Łukasza Darłaka i Oleha Riaszeńczewa. Teraz wszystko w rękach widzów - trwa głosowanie online!

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości