Gwiazdy

Shanguy przekazuje dobrą energię. Posłuchajcie "Back To Life"

Gwiazdy

Shanguy to zespół znany z takich hitów jak "La Louze" czy "King Of The Jungle". Na naszej scenie grupa zaprezentowała nowy singiel "Back To Life". To prawdziwy zastrzyk pozytywnej energii, tak potrzebnej nam zwłaszcza w czasie pandemii. Posłuchajcie.

Shanguy z utworem "Back To Life"

Goszczący po raz kolejny w "Dzień Dobry TVN" zespół Shanguy sprawił, że w jesienne piątkowe przedpołudnie poczuliśmy francusko-włoski klimat. Teledysk do utworu "Back To Life" powstał w okolicach jeziora Como we Włoszech.

"Back to life" - nowy singiel Shanguy

Utwór przedstawia odrodzenie po izolacji społecznej.

Co już się stało, wymarz to. Powstaniemy z ciemności. Nigdy się nie rozpadniemy. To nasz czas, uwierz w to

- brzmi tekst piosenki, która od razu wpada w ucho.

Shanguy - kim są?

Shanguy to zespół stworzony z inicjatywy włoskiego DJ-a NRD1 oraz wokalistów i tekściarzy: Eon Melka i FRANK-O. Grupa łączy takie gatunki muzyczne jak indie folk, reggae czy elektronikę. Ich singiel "La Louze" podbił listy przebojów w Polsce, Włoszech, Rosji i wielu innych krajach. Dużą popularnością cieszył się również ich kolejny utwór - "King of the Jungle".

W 2019 roku do grupy dołączyła Shady Cherkaoui, wokalistka o francusko-włoskich korzeniach. Razem z nią grupa nagrała kolejny utwór "Toukassé" . W lutym na scenie "Dzień Dobry TVN" mogliśmy podziwiać ich z "Désolée (Paris/Paname)".

Show French Touch w Teatrze Wielkim Operze Narodowej

Teraz powrócili i wystąpią na sobotniej gali Show French Touch , której celem jest zachęcenie Polaków do odkrywania francuskiej kultury. Dzień później, w niedzielę 18 października, widzowie będą mogli obejrzeć transmisję wydarzenia na antenie TVN . Oprócz Shanguy wśród francuskich artystów zobaczymy m.in. Zaz oraz Pascala Obispo.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości