Gwiazdy

Jego talent zachwycił członków tajskiej rodziny królewskiej. "Wszystkie moje spektakle zawierają coś unikalnego"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Anna Grzymkowska
Wizjoner i pianista zagra przed rodziną królewską z Tajlandii
Wizjoner i pianista zagra przed rodziną królewską z Tajlandii Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Artur Sychowski, znany także jako "ARTur Moon", już od najmłodszych lat wykazywał nieprzeciętny talent muzyczny. Z czasem umiejętność komponowania własnych utworów i interpretacji światowych klasyków otworzyła przed nim drzwi do światowej kariery. W Dzień Dobry TVN uznany pianista opowiedział o swojej miłości do muzyki i zbliżającym się występie dla tajskiej rodziny królewskiej.

Artur Sychowski - pianista i wizjoner

Artur Sychowski bez wątpienia wyróżnia się na tle innych kompozytorów i wykonawców muzyki klasycznej. Każdy jego występ na stałe zapisuje się w pamięci publiczności, a wszystko to za sprawą niespotykanej zdolności improwizacji.

- Wszystkie moje spektakle zawierają coś unikalnego. Coś takiego, co wyróżnia i wykracza poza dany temat. Na przykład koncerty w ciemności, które wykonuję jako jedyny na świecie, na dwóch fortepianach jednocześnie - przyznał w Dzień Dobry TVN uznany pianista.

Artur Sychowski wystąpi przed tajską rodziną królewską

Artur Sychowski ma na swoim koncie wiele sukcesów, a jednocześnie nie ustaje w poszukiwaniu nowych wyzwań. Artysta przykuł uwagę tajskiej rodziny królewskiej, dzięki czemu będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności w pałacu w Bangkoku.

- Ten wyjazd to dla niego duży krok. To jest taka jego droga - zapewniła Elżbieta Lieder, która przez wiele lat udzielała muzykowi lekcji fortepianu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Anna Grzymkowska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości