Gwiazdy

Anna Samusionek 20 lat temu przyjęła chrzest. W sieci pokazała wideo z tego wydarzenia

Gwiazdy

Anna Samusionek

Anna Samusionek 24 czerwca obchodzi 50. urodziny. Aktorka wyznała jednak, że znaczenie ważniejsza jest dla niej rocznica wydarzenia, które odmieniło jej życie. Dokładnie 20 lat temu gwiazda przyjęła chrzest. W sieci pochwaliła się nagraniem i wyznała: Nie była to łatwa droga, ale dziś nie mam wątpliwości, że była to najlepsza decyzja w moim życiu.

Duchowa przemiana Anny Samusionek

Widzowie TVN od ponad 12 lat mogą oglądać Annę Samusionek w roli Ilony Zdybickiej w serialu "Na Wspólnej". Prywatnie aktorka jest bardzo uduchowiona. W wieku 30 lat wstąpiła do Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego i zdecydowała się przyjąć chrzest święty. Jak przyznała, wydarzenie sprzed 20 lat zmieniło jej życie, bo wtedy narodziła się na nowo. Archiwalnym nagraniem z wydarzenia aktorka podzieliła się na Instagramie.

Choć jutro metrykalne 50. urodziny, to dzisiejsza rocznica jest dla mnie znacznie ważniejsza

- rozpoczęła wpis.

Anna Samusionek – wspomnienia z chrztu

W mediach społecznościowych Anna Samusionek zamieściła fragment wideo, na którym widać, jak przebiegał jej chrzest. Wydarzenie odbyło się w Kościele Adwentystów Dnia Siódmego przy ul. Foksal 8 w Warszawie.

- Dokładnie 20 lat temu przyjęłam biblijny chrzest przez zanurzenie w wodzie, tak, jak kiedyś Jezus Chrystus (Ewangelia Mateusza 3,13-17) i jego naśladowcy - czytamy we wpisie aktorki.

Gwiazda dodała również, że jako 30-latka podjęła świadomą decyzję o przyjęciu sakramentu. Chrzest pomógł jej narodzić się na nowo i rozpocząć nowy etap w życiu.

Podjęłam świadomą decyzję, by narodzić się na nowo, bo chrzest jest właśnie symboliczną śmiercią starego życia i powstania do nowego. Chrztu udzielił mi kochany pastor Roman Chalupka, żyjący i pracujący obecnie w Australii. Nie była to łatwa droga, ale dziś nie mam wątpliwości, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. Wiara w Jezusa jest moją siłą napędową, tajemnicą mojego uśmiechu, który zawsze jest przepełniony nadzieją i radością. No i przy okazji mogę świętować dwudziestolecie zamiast...

- podsumowała aktorka.

Fani zaciekawieni postem Anny pozostawili pod nagraniem wiele komentarzy. Jedna z obserwatorek przypomniała, że do grona Adwentystek Dnia Siódmego należała również Anna German. - Zgadza się, jej mąż Zbyszek również – podkreśliła Samusionek odpowiadając na wpis fanki.

Zobacz wideo: Joanna Krupa ochrzciła córeczkę

Zobacz także:

"Na Wspólnej": prawda wyszła w końcu na jaw. Padły niecenzuralne słowa

Natan Czyżewski gra Franka w "Na Wspólnej" od 9 lat. Dziś jest już pełnoletni. Jak wygląda?

Aktorka znana z "Na Wspólnej" oskarża partnera o napaść. Miał ją zepchnąć ze schodów

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości