nowe życie

  nowe życie

  Anna Samusionek 24 czerwca obchodzi 50. urodziny. Aktorka wyznała jednak, że znaczenie ważniejsza jest dla niej rocznica wydarzenia, które odmieniło jej życie. Dokładnie 20 lat temu gwiazda przyjęła chrzest. W sieci pochwaliła się nagraniem i wyznała: Nie była to łatwa droga, ale dziś nie mam wątpliwości, że była to najlepsza decyzja w moim życiu.

  Co Jan Nowicki robi w Kielcach? Czy to prawda, że do Kielc przyjechał za miłością? - Spotkałem kogoś, kto obudził we mnie jeszcze raz serce, kto obudził we mnie jeszcze raz chłopca, kto jest kolejną - i mam nadzieję - ostatnią nadzieją - zdradził Dorocie Wellman Jan Nowicki. Czy czuje się szczęśliwym człowiekiem? Czy teraz chce być literatem?

  Siostry po przejściach, Mariola Badowska i Magdalena Dylewska, założyły wspólnie gospodarstwo agroturystyczne. Kobiety kupują swoich podopiecznych na targu rzeźnym. Często są to zwierzęta po przejściach, potrzebujące rehabilitacji psychicznej. "Można coś zacząć od nowa, jeżeli przyjdzie czas kiedy już wiemy, że jesteśmy na to gotowi" - Mariola Badowska.

  Dwa lata temu miała, jak mówi - lekki kryzys zawodowy. Dlatego postanowiła zmienić swoje życie i zespół. Anita Lipnicka w najbliższą niedzielę będzie gościem Dzień Dobry TVN. Będzie można też porozmawiać z Anitą na naszym czacie. Nie możecie tego przegapić!

  Na trzeci solowy krążek Beaty Kozidrak jej fani czekali ponad 10 lat. Ten rok jest dla niej przełomowy, nie tylko z powodu nowej płyty, ale także dlatego, że po ponad 30 latach małżeństwa rozwiodła się ze swoim mężem i managerem Andrzejem Pietrasem. Dziennikarka Ula Chincz odwiedziła Beatę Kozidrak w jej domu, by porozmawiać o nowej płycie, którą Beata uważa za "jedną z piękniejszych w jej działalności artystycznej". Artystka opowiedziała jej także o nowym życiu i... miłości, którą znalazła. To bardzo szczera rozmowa dwóch wyjątkowych kobiet. Zobaczcie!

  Oksana Pidgurska i Nikolaj Pusznikow postanowili wyjechać z rodzinnej Ukrainy i rozpocząć nowe życie w Polsce. Dlaczego chcieli zamieszkać akurat tu? Czy czują się osamotnieni? Czy będą szukać pracy w swoim zawodzie... jako tancerze? Poznajcie bohaterów pierwszego odcinka cyklu "Uchodźcy".