ślub

  ślub

  Miłość, piękne zaręczyny w Dubaju, nowy rozdział w życiu. Co mogło pójść nie tak? Wszystko. Nagle zawalił się cały świat. Diagnoza lekarza: porażenie mięśnia twarzowego. Pani Ewa straciła władność w połowie twarzy. Co ze ślubem? CO z całą przyszłością? Z pomocą przyszła biomechaniczna stymulacja mięśni. Poznajcie historię pani Ewy Matus-Korzeniowskiej, która dzięki BMS odzyskała nie tylko twarz, ale i swoje życie.

  Tomasz i Aldona Tyksińscy są ze sobą już od 7 lat, ale ślub wzięli dopiero w tym roku. Miało być skromnie: kilku gości i ksiądz. Dzięki Fundacji Pro Publico i ludziom dobrej woli stało się zupełnie inaczej, a ich historia w kilka dni obiegła całą Polskę. W Dzień Dobry Wakacje państwo Tyksińscy opowiedzieli historię swojego życia i miłości, która pomaga im pokonywać wszelkie życiowe przeszkody. Jak się poznali? Dlaczego potem trafili na ulicę? O czym marzą? Parze towarzyszył Adrian Pakuła z Fundacji Pro Publico, który powiedział jak działa organizacja, do której należy.

  Zgodnie ze staropolskim obyczajem, przed wejściem na salę weselną, młoda para witana jest przez swoich rodziców chlebem i solą. A jakie tradycje weselne panują w Rosji i Chinach? Czym wznosi się toast w tych krajach? Jakie prezenty daje się młodej parze? Zapytaliśmy po to gości Dzień Dobry Wakacje Anna Mandes-Tarasov i Ling Ding.

  Dziennikarka Katarzyna Jaroszyńska, w atelier projektanta Tomasz Ossolińskiego, spotkała się z Michałem Kwiatkowskim i jego partnerem Miximem, dla których Ossoliński zaprojektował garnitury ślubne. Jak wyglądają ich ślubne stroje? Co swoim garniturze i... narzeczonym mówi Michał Kwiatkowski? Czy denerwują się przed ślubem? Gdzie Michał i Maxim spędzą miodowy miesiąc?

  Ślub Jakuba i Dawida Mycek-Kwiecińskich odbył się 9 czerwca na Maderze. W uroczystości uczestniczyły tylko 22 najbliższe parze osoby. No i był prezent ślubny od Roxette. Zobaczcie, jaki wyglądała ta cudna ceremonia i jaki prezent młodej patrze przygotowało Dzień Dobry TVN ;-)

  Jakimi cechami powinna odznaczać się konsultantka ślubna? Czy to zawód tylko dla kobiet? Co jest najtrudniejsze w pracy wedding plannera? Czy warto poświęcać popołudnia i weekendy na planowanie czyjegoś idealnego dnia? I jak pogodzić to, czego chcą rodzice z wyobrażeniami państwa młodych? W Dzień Dobry TVN spytaliśmy o to wszystko ekspertki od organizacji ślubów: Katarzynę Gajek i Izabelę Janachowską.

  Ewa Minge szykuje się do ślubu. O swoim przyszłym mężu opowiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Czy projektantka zdradziła, gdzie odbędzie się ceremonia zaślubin?

  Siostra księżnej Kate - Pippa Middleton została mężatką. W Dzień Dobry TVN dziennikarka Barbara Pasek powiedziała, kim jest mąż Pippy i kto zjawił się na ślubie pary.

  Wokalistka zespołu Blue Cafe Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik z zespołu Pectus są zaręczeni już od roku. Przyszedł czas na ślub! Czy tajemnicza artystka uchyliła rąbka tajemnicy? Zobaczcie, co zdradziła dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hladkiemu.

  Kobiety ubrane na biało i mężczyźni zdejmujący marynarki - to dopiero początek długiej listy gaf, które możemy popełnić będąc gościem weselnym. Czego zdecydowanie nie robić, a co jest dozwolone? A co z parą weselną? Co im nie wypada? Czy sugerowanie gościom, co powinni przynieść zamiast kwiatów, jest w dobrym smaku? A co z dziećmi? O ślubnych komplikacjach w Dzień Dobry TVN mówiły konsultantka ślubna Katarzyna Gajek oraz dr Irena Kamińska-Radomska - ekspertka z programu "Projekt Lady".

  Michał Koterski i Marcela Leszczak są parą. Jak się poznali? Czy to była miłość od pierwszego wejrzenia? Jak wyglądała ich pierwsza randka? Czy to prawda, że Marcela jest w ciąży? Czy rodzice kibicują ich związkowi? Planują ślub? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Michał Kwiatkowski i jego partner Maxim Assenza przygotowują się do ślubu. O szczegółach uroczystości opowiedzieli w Dzień Dobry TVN. Gdzie powiedzą sobie "tak"? W jakim miejscu odbędzie się część mniej oficjalna? Z kim będą świętować ten szczególny dzień? Kto zaprojektuje dla nich garnitury ślubne? Jak wybory prezydenckie wpłyną na sytuację par homoseksualnych we Francji?

  Sezon ślubny w pełni. Jakie kroje i kolory sukien są obecnie modne? Warto uszyć suknię, czy kupić gotową? O tym w Dzień Dobry TVN mówił projektant sukni ślubnych Sebastian Plewnicki.

  Rozpoczyna się sezon chrztów, komunii i ślubów. Jak się ubrać, by wyglądać stosownie do tych uroczystości i jednocześnie modnie? Co można założyć na głowę? Zapytaliśmy o to gościa Dzień Dobry TVN stylistkę Michalinę Czaplicką. Zobaczcie, jaką spódnicę nasz ekspert zaproponował Marcinowi Prokopowi ;)

  Jak Joannie Jabłczyńskiej udaje się bronić swojej prywatności przed mediami i czy rzeczywiście "po cichu" wyszła za mąż? Zobaczcie czego dowiedziała się Agnieszka Jastrzębska.

  Znani z programu Żony Hollywood Iwona Burnat i Reggie Benjamin wzięli ślub. O tym wydarzeniu powiedzieli w Dzień Dobry TVN. Jak wyglądało ich polsko-hinduskie wesele? Kto ze znanych osób przyszedł na ślub? Jaką suknię miała Iwona? Czy ślub coś zmienił w ich życiu? W studiu Iwonie i Reggiemu towarzyszył - elegancji, ale nieco zaspany - Toby. Co miał do powiedzenia naszym widzom?

  W życiu gościa Dzień Dobry TVN Czesława Mozila zaszły zmiany: zmienił stan cywilny oraz wraz z Arte Dei Suonatori wydał nową płytę zatytułowaną "Księga Emigrantów. Tom II". Dlaczego na okładce albumu jest burak? Dlaczego w wieku 37 lat zdecydował się na małżeństwo? Ile osób zostało zaproszonych na ślub i dlaczego tak mało?

  lara Gessler od niedawna nosi pierścionek zaręczynowy. Czy zaczęła już planować ślub? Jak go sobie wyobraża? I czy to prawda, że jaj mama nie przepada za przyszłym zięciem? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska już wie, dlaczego ślub nie odbędzie się zimą.

  O miłości i kryzysach w swoich związkach gwiazdy powiedziały dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Dowiedzieliśmy się, kto kogo poderwał i kto kogo ciągnął do ołtarza.

  Naszymi gośćmi byli, znani z nagrywania amatorskich teledysków do piosenek Roxette, Jakub Kwieciński i Dawid Mycek. Jak to się stało, że Per Gessle z duetu Roxette wręczył im szampana, jako prezent na ich planowany w czerwcu ślub i, co przekazał im podczas prywatnej rozmowy? Zobaczcie.

  O wypadku, ślubie, ciąży i inwestycji w siebie, z Natalią Siwiec, rozmawiała Agnieszka Jastrzębska. "Chcę postawić na rozwój osobisty, spełnić rzeczy, o których myślałam wcześniej. Teraz chcę to zrealizować"

  Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan po udziale w Azja Express stali się jedną z ulubionych par show-biznesu. Z okazji walentynek przygotowaliśmy dla nich niespodziankę. Jaką? Czy pamiętają swoje pierwsze spotkanie? Gdzie poszli na pierwszą randkę? Jak byli wtedy ubrani? Co się działo w dniu ich zaręczyn i ślubu? Co Małgosia powiedziała Radkowi po złożeniu przysięgi? Z parą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Mogliśmy również zobaczyć fragmenty ze ślubu i wesela Małgosi i Radka.

  Zespół czy DJ? Jeśli zespół, to czym kierować się przy jego wyborze? I ile kosztuje wynajęcie zespołu na wesele? By pomóc młodym parom w podjęciu decyzji, zaprosiliśmy do studia Dzień Dobry TVN ślubne ekspertki: Katarzynę Gajek - właścicielkę agencji ślubnej i Katarzynę Dziadosz - konsultantkę ślubną.

  Pani Anna i Pani Kamila zakochały się w Algierczykach. Obie pary postanowiły wziąć ślub w Polsce. Partnerzy kobiet przekroczyli granicę kraju, zostali zatrzymani i w tej chwili przebywają w ośrodku w Białymstoku. Czy spodziewali się, że spotkają ich takie problemy? Obecnie w całej Europie mamy do czynienia z falą niechęci w stosunku do obcokrajowców, w szczególności wyznających Islam. Czy kobiety miały nieprzyjemności ze względu na to, kogo pokochały? Wielu obcokrajowców zawiera związki z Polkami w celu otrzymania polskiego obywatelstwa. Jak takie związki kontrolowane są przez urzędników? W Dzień Dobry TVN opowiedział o tym radca prawny Przemysław Ligęzowski.

  Dziś w Zielonych Drzwiach niezwykła historia miłosna Anny i Artura Wachowiczów. Poznali się i pokochali jako ludzie zdrowi, ale ślub on brał już po wypadku... na wózku. Annie Maruszeczko opowiedzieli między innymi o swojej niezwykłej podróży poślubnej!

  Media obiegła informacja, że projektantka mody Ewa Minge zaręczyła się. Kto jest jej wybrankiem? Gdzie odbędzie się ślub? Kiedy? Kto jej uszyje suknię? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  W głosowaniu widzów stacji BBC, Alan Turing został uznany za najbardziej wpływową osobowość XX wieku. Anna Senkara wybrała się do Bletchley Park, gdzie podczas II wojny geniusz pracował nad złamaniem kodu Enigmy. O "bombie Turinga", polskim wkładzie w złamanie kodu Enigmy i genialnym matematyku opowiedzieli nam: dr David Kenyon i bratanek matematycznego geniusza - Dermot Turing. Jaki los spotkał Alana Turinga po wojnie? Dlaczego popełnił samobójstwo?

  Przed nami finał pierwszej edycji programu Ślub od pierwszego wejrzenia. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy seksuolog Monikę Staruch i psychologa Piotra Mosaka, aby podsumować to co się w nim wydarzyło do tej pory. Co najbardziej stresowało uczestników? Czym zaskakiwali ekspertów? Czy nasi goście zdradzili, kto postanowił się rozstać w finale?

  Drugi sezon serialu "Druga szansa" kończy się ślubem Oli i Artura, w których role wcielili się Monika Mariotti i Cezary Kosiński. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska pojawiła się na planie serialu, by sprawdzić czy jego gwiazdy lubią śluby. A jak Mariotti czuje się z obrączką na palcu?