Trzeci ślub kosztował Dorotę Szelągowską 65 zł. "Nikomu o tym nie powiedziałam, nawet mamie"

MW_20220825_02_52
Źródło: Dzień Dobry TVN
Poranek z Dorotą Szelągowską
Poranek z Dorotą Szelągowską
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość oczami dzieci - napisy
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Miłość od pierwszego wejrzenia Kornelii i Marka
Kiedy kochamy zbyt mocno
Kiedy kochamy zbyt mocno
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy znaleźli miłość w programie?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Czy pisać o sobie prawdę w aplikacjach randkowych?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość romantyczna jest szkodliwa?
Miłość rośnie wokół nas
Miłość rośnie wokół nas
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Sportowa miłość z "Big Brothera"
Miłość, która nie zna granic
Miłość, która nie zna granic
Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki
Dom pełen miłości
Dom pełen miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Jan Kasprowicz i historie jego miłości
Miłość z „Hotelu Paradise”
Miłość z „Hotelu Paradise”
 Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Niezwykła historia miłości Kariny i Adam Baldychów
Dorota Szelągowska dwa lata temu rozwiodła się ze swoim trzecim mężem. Obecnie jest singielką i, jak przyznaje, życie w pojedynkę bardzo jej odpowiada, bo wreszcie ma czas na realizację marzeń. Prezenterka w najnowszym wywiadzie wróciła wspomnieniami do swoich ślubów. Każdy z nich był inny, ale na swój sposób bardzo wyjątkowy.

Dorota Szelągowska - związki

Dorota Szelągowska po raz pierwszy wyszła za mąż, kiedy miała zaledwie 20 lat. W podcaście "WojewódzkiKędzierski" wyznała, dlaczego zdecydowała się na tak poważny krok w tak młodym wieku.

- Bo bardzo chce się założyć rodzinę, bo bardzo chce się mieć dziecko, żeby nie nosić już nazwiska swojego ojca, bo bardzo lubi się zmianę - wyliczała prezenterka.

O jej drugim poważnym związku było głośno w mediach. Zakochała się w znanym kompozytorze i dyrygencie Adamie Sztabie. Po 11 latach wspólnego życia pobrali się, a już rok po ślubie ogłosili, że się rozstali. Rozwiedli się w maju 2015 roku. Mimo to Dorota bardzo ciepło wspomina eksmęża, z którym wychowywała syna z jej pierwszego małżeństwa.

- Adam podjął się tej roli, wychowywał Antka, odkąd ten skończył rok. To jest fantastyczne. Nadal mają ze sobą kontakt i zawsze będę mu za to wdzięczna. Myślę, że to był bardzo ważny facet w moim życiu. Cudownie, że jest z Agą i że mają świetne dziecko. Aga też jest ekstra i oboje bardzo do siebie pasują. Ja w ogóle lubię, jak moim byłym jest dobrze. Jakbym o nich źle myślała, to bym miała jakąś taką opcję, że siebie nie szanuję i tego czasu, który poświęciłam na to - podkreśliła Szelągowska.

Wszystkie śluby Doroty Szelągowskiej

W 2017 roku gwiazda wyszła za Michała Wawro, z którym ma córkę Wandę. Rozstali się po dwóch latach, a w 2021 roku byli już po rozwodzie. Teraz Dorota jest singielką i chwali sobie ten stan.

- Nie mam zamiaru brać więcej ślubu. Nie mam nikogo i to jest wspaniałe. Przysięgam ci. Od 16. roku życia zawsze byłam w związku. One były na zakładkę, były non stop. Od jakiegoś czasu jestem sama i to jest bardzo dobra rzecz. Zapisałam się nawet na kurs prawa jazdy. Nareszcie robię rzeczy, których nie robiłam. (...) Jestem beznadziejna w wyborze facetów. Jeśli pokażesz mi niewyraźne zdjęcie mężczyzny, który jest absolutnie nie do związku, porąbany, który nie nadaje się do niczego, to ja się w nim zakocham w ciągu trzynastu sekund, natychmiast - stwierdziła Szelągowska w podcaście "WojewódzkiKędzierski"

Dorota z sentymentem wspomina dawne związki. - Ostatni ślub kosztował mnie 65 zł. Ślub i wesele z Adamem było ekstra. Ślub z moim pierwszym mężem, z tatą biologicznym Antka, był w ogrodzie z przyjaciółmi, sami gotowaliśmy jakieś tam rzeczy. A trzeci ślub był taki, że nikomu o tym nie powiedziałam, nawet mamie. Zrobiliśmy to i wyszliśmy - podsumowała gwiazda.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla