Joanna Krupa wydała oświadczenie w sprawie rozwodu. "Mamy prywatną umowę"

Aktualizacja:
Autor:
Izabela
Dorf
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Co słychać w świecie gwiazd i celebrytów?
Co słychać w świecie gwiazd i celebrytów? Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Joanna Krupa wydała komunikat w sprawie swojego małżeństwa. Modelka poinformowała w nim, że razem z mężem podjęli decyzję o separacji. Gwiazda "Top Model" opisała też, jak obecnie wygląda ich relacja. O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedziała Sandra Hajduk-Popińska.

Joanna Krupa i Douglas Nunes w separacji

Od jakiegoś czasu pojawiały się w mediach informacje sugerujące, że drugie małżeństwo Joanny Krupy niedługo przejdzie do historii. Modelka długo nie komentowała tych doniesień, aż w końcu postanowiła to zrobić.

- Razem z mężem podjęliśmy wspólną decyzję o separacji. Mamy między nami prywatną umowę, która jest naszą sprawą i idziemy naprzód jako przyjaciele i nadal żyjemy codziennie jako rodzina dla naszej córki, którą oboje stawiamy na pierwszym miejscu - napisała w poście na Instagramie.

Joanna Krupa dodała także, że ze względu na rodzinę nie zamierza więcej komentować decyzji dotyczącej separacji. - Każdy z nas jest zaangażowany w zapewnienie szczęścia drugiej osobie, abyśmy mogli być najlepszymi rodzicami, idąc naprzód - zakończyła wpis.

Jak tłumaczyła w studiu Dzień Dobry TVN reporterka Sandra Hajduk-Popińska, jako pierwszy poinformował o tym magazyn "Pepole", który dotarł do pozwu rozwodowego złożonego przez męża Joanny Krupy.

Joanna Krupa - mężowie

Douglas Nunes to drugi mąż Joanny Krupy. Para wzięła ślub w 2018 r. w Krakowie. W jednym z wywiadów modelka zdradziła, że jej ukochany jest biznesmenem. Małżonkowie doczekali się córki. Dziewczynka otrzymała na imię Asha-Leigh.

Przypomnijmy, że pierwszym mężem Joanny Krupy był Romain Zago - amerykański przedsiębiorca, osobowość telewizyjna i celebryta. Ich małżeństwo trwało od 2013 r. do 2017 r.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry Extra znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Izabela Dorf

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Pozostałe wiadomości