Zgubiła obrączkę w oceanie. Jeden wpis na Facebooku sprawił, że odzyskała zgubę

obrączki
Zgubiła obrączkę w oceanie. Jak ją odzyskała?
Źródło: TorriPhoto/Getty Images
Świeżo upieczeni małżonkowie z włoskiego miasta Cassino wybrali się do Meksyku w podróż poślubną. Podczas wyprawy kobieta zgubiła obrączkę w oceanie. Na szczęście, wystarczył wpis w mediach społecznościowych, aby zguba się odnalazła.

Kobieta zgubiła obrączkę w oceanie

Gaetano Rossi i Licia Pietroluongo z Cassino pobrali się pod koniec kwietnia. W podróż poślubną wybrali się Meksyku. Para zatrzymała się w jednym z kurortów tuż nad oceanem. Pech chciał, że podczas pływania z palca kobiety spadła obrączka, którą zaprojektował dla niej mąż. Małżeństwo uznało, że obrączka przepadła na dobre i nie ma szans, aby ją odnaleźć. Tym samym zdecydowali się kontynuować podróż i pojechali do Kanady.

Ślub i wesele

Źródło: Dzień Dobry TVN
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Im droższe wesele, tym pewniejszy rozwód?
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Najmodniejsze suknie ślubne na 2022 rok
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Tworzy najlepsze filmy ślubne na świecie
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Florystyka ślubna – trendu na 2022 rok
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Piękne i niedrogie suknie ślubne z sieciówek
Najstarszy film z wesela
Najstarszy film z wesela
Stroje regionalne na wesele?
Stroje regionalne na wesele?
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny
Wzięli ślub pierwszego dnia wojny

Tymczasem Kanadyjczyk Keith Bratt, który przyjechał do Meksyku, aby świętować trzydziestą rocznicę ślubu, zauważył, że coś mieni się na dnie oceanu. Dzięki pomocy przewodnika udało się wydobyć przedmiot, a konkretnie obrączkę, która utknęła na głębokości pięciu metrów.

Jak obrączka wróciła do właścicielki?

Początkowo Keith myślał, że obrączkę zgubił jeden z gości hotelu, w którym się zatrzymał. Kiedy nikt nie zgłaszał się po zgubę, zdecydował się zrobić zdjęcie i zamieścić jej na Facebooku. Fotografię zobaczyło kilka tysięcy osób. Wśród nich była również Licia Pietroluongo. Kobieta nie mogła uwierzyć w swoje szczęście.   Kanadyjscy krewni Licii odebrali obrączkę od znalazcy. Kobieta odzyska zgubę w czerwcu, kiedy jej bliscy przyjadą do Włoch.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: polsatnews.pl.

Źródło zdjęcia głównego: TorriPhoto/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości