Panna młoda zmarła podczas ślubu. Rodzice zaoferowali mężczyźnie rękę młodszej siostry

Panna młoda zmarła podczas ślubu
Źródło: Dzień Dobry TVN
Ślub w 24 godziny
Ślub w 24 godziny
Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Prawdziwa historia porwania trzech kobiet
Poruszająca historia afgańskiej rodziny
Poruszająca historia afgańskiej rodziny
Historia polskiej mafii
Historia polskiej mafii
W trakcie ceremonii w Bhavnagar w Indiach doszło do tragicznego zdarzenia. Pod koniec uroczystości panna młoda zemdlała i trafiła do szpitala, gdzie stwierdzono jej zgon. Rodzina kobiety zaproponowała panu młodemu rękę młodszej siostry zmarłej.

Zmarła podczas własnego ślubu

Do ślubu między synem Ranabhai Butabhai Algotara Vishalem a córką Jinabhai Rathora Hetal, miało dojść 25 lutego. Pod koniec uroczystości panna młoda zasłabła, a jej stan był na tyle poważny, że zabrano ją do szpitala. Według "India Times" kobieta zmarła, a przyczyną zgonu był atak serca.

Radny miasta Bhavnagar Laxmanbhai Rathore opisał to wydarzenie jako niezwykle smutne. Gdy rodzina panny młodej dowiedziała się o śmierci córki, za namową zebranych tam gości postanowiła zaproponować Vishalowi rękę młodszej siostry zmarłej.

Indie. Poślubił siostrę zmarłej narzeczonej

Lokalne media podały, że ceremonia zaślubin pomiędzy panem młodym a młodszą siostrą zmarłej narzeczonej doszła do skutku. Ponadto ciało Hetal miało być przechowywane w chłodni aż do zakończenia ceremonii.

Jak czytamy w TVN24, wydarzenia z 25 lutego wzbudziły ogromne kontrowersje wśród lokalnych internautów. Są oni oburzeni decyzją rodziny zmarłej kobiety.

- Panna młoda umiera na atak serca. Krewni przekonują pogrążoną w żałobie rodzinę, aby nie zostawiała pana młodego z pustymi rękami i wydała mu siostrę zmarłej dziewczyny. Oto jak jednorazowe i zastępowalne są dziewczyny w indyjskim społeczeństwie - napisała jedna z internautek. Wielu z nich stwierdziło, że postępowanie rodziny Hetal było spowodowane kwestiami finansowymi.

- Nie mogą sobie pozwolić na to, by ich ślubna inwestycja poszła na marne. Za tym wszystkim kryje się bardzo praktyczny i biznesowy model rodziny - podsumował użytkownik mediów społecznościowych.

Więcej w TVN24.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: TVN24/Radiozet.pl

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages/Jessicaphoto

podziel się:

Pozostałe wiadomości