Julia Wieniawa

  Julia Wieniawa

  Julia Wieniawa i Baron rozstali się?! Taka informacja pojawiła się w poniedziałek w mediach. Dlaczego Wieniawa i Baron postanowili zakończyć swój związek? Znamy główny powód, który miał ostatecznie zniszczyć ich miłość.

  Julia Wieniawa jest aktorką, wokalistką i tzw. osobowością medialną. Jej profile w mediach społecznościowych śledzi blisko milion osób. Julię i jej "mamagerkę" - Martę Wieniawę-Narkiewicz zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN. Jak im się razem współpracuje? Czy oddzielają pracę zawodową od życia prywatnego?

  Dziennikarka Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, podczas jednej z imprez, czy powrót na salony po wakacjach jest dla nich łatwy, czy trudny? Co powiedziały jej: Agnieszka Woźniak-Starak, Agnieszka Jabłczyńska, Małgorzata Kożuchowska, Katarzyna Warnke, Natasza Urbańska, Julia Wieniawa i Natalia Siwiec?

  Agnieszka Jastrzębska postanowiła dowiedzieć się kogo, na portalach społecznościowych obserwują polskie gwiazdy. Zobaczcie co zdradzili jej: Julia Wieniawa, Mikołaj Roznerski, Ewa Minge, Odeta Moro, Joanna Jabłczyńska, Marta Wierzbicka, Iwona Węgrowska, Michał Szpak i Ida Nowakowska.

  Życie w show-biznesie nie jest łatwe. Gwiazdy nie mogą sobie pozwolić na najmniejsze potknięcia. Jak osoby znane reagują na krytykę? Co pozwala im przetrwać? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Dziś Światowy Dzień Hamburgera, z tego okazji dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy, czy pozwalają sobie na fast foody. Anna Mucha uwielbia hamburgera na ostro i z krewetkami, Paulina Krupińska stawia na klasycznego burgera z mięsem wołowym. Które z kolei gwiazdy wybierają wegańskie fast foody?

  Dawid Woliński, gdy był nastolatkiem, musiał w każde wakacje pracować u rodziców w firmie cukierniczej. Co należało do jego obowiązków? I dlaczego pracował za darmo? Z projektantem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Julia Wieniawa kupiła mieszkanie. Czy to jest jej wymarzone mieszkanie i miejsce? Jak je urządzi? Czy ktoś jej w tym pomaga? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  O komedii romantycznej "Kobieta sukcesu", w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedzieli nam Julia Wieniawa i Mikołaj Roznerski: "Ten film pokazuje problemy współczesnych 30-latków. Zmagania się z pędem za karierą, a w tym pędzie odnalezienie jakiejś relacji". Przy okazji poznaliśmy też ich plany zawodowe na najbliższą przyszłość - Julia: "Mam poczucie, ze u mnie się wszystko zaczyna dopiero"!

  "Kobieta sukcesu" to nowa komedia romantyczna. Główną rolę w filmie gra Agnieszka Więdłocha. Kim jest jej bohaterka? Czy jest bliska jej sercu? Agnieszce w filmie partneruje Bartosz Gelner. Aktorskiej parze na planie Kobiety sukcesu przyszło zagrać wiele romantycznych scen. Czy były to dla nich łatwe czy trudne sceny do zagrania? I dlaczego zanim Bartosz zagrał ukochanego Agnieszki skonsultował się z jej prywatnym narzeczonym Antonim Pawlickim? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Julia Wieniawa to gwiazda młodego pokolenia, która została ogłoszona jednym z najważniejszych debiutów minionego roku. Reporterka Dzień Dobry TVN Basia Pasek towarzyszyła Julii podczas jednej z sesji okładkowych. Pozowanie przed obiektywem aparatu jest łatwym czy trudnym dla Julii zadaniem? Czy kalendarz młodej gwiazdy jest mocno napięty?

  Rok 2017 Julia Wieniawa może zaliczyć do udanych. Co dokładnie się wtedy wydarzyło? O swoich ubiegłorocznych sukcesach i doświadczeniach z mediami aktorka i wokalistka powiedziała reporterce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej. Jak Julia reaguje na negatywne komentarze pod swoim adresem? Kto ją wspiera? Czego sobie życzy w tym roku?

  Agnieszka Jastrzębska spytała Maję Sablewską jak minął jej rok 2017: "Jak jestem skupiona na pracy, a nie na innych pierdołach, to staram się robić fajne rzeczy", a Julia Wieniawa zdradziła nam swoje świąteczne plany!

  Wiele dzieci chciałoby mieć psa. Rodzice, chcąc spełnić to marzenie, kupują zwierzaki w prezencie świątecznym. Taki podarunek to jednak zły pomysł. Dlaczego? Jak dużo psów trafia do schronisk po Bożym Narodzeniu? Rozmawialiśmy o tym w Dzień Dobry TVN z Julitą Famulską z Pogotowia dla zwierząt oraz aktorami: Julią Wieniawą i Antonim Królikowskim. Ci ostatni przyszli do naszego studia z Klasykiem.

  Wiele dzieciaków chciałoby zrobić karierę w przemyśle muzycznym. Na pewno marzyła o tym Iwona Węgrowska, która już jako 5-latka organizowała swoje koncerty. A jak było w przypadku Dawida Kwiatkowskiego, Antka Królikowskiego, Natalii Nykiel, Julii Wieniawy i Wojtka Łozowskiego? Zapytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Anna Czartoryska-Niemczycka, Antek Królikowski, Julia Wieniawa, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Orłoś, Kajetan Kajetanowicz, Edyta Jungowska, Małgorzata Zawadzka, Jacek Cygan... To tylko kilka gwiazd, które pojawiły się w miniony weekend na balu fundacji Fundację "ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom", która istnieje już 17 lat. Pojawiła się tam również dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co gwiazdy czytają swoim dzieciom i wnukom? Jak znajdują na to czas?

  Niedawno Internet żył jej maturą. Jak poradziła sobie na pierwszym tak ważnym egzaminie w życiu? Jakie są jej plany odnośnie studiów? A co z palami muzycznymi? W Dzień Dobry Wakacje Julia Wieniawa opowiedziała o tym, jak spełnia się jej muzyczne marzenie. Jakie ma plany na najbliższy rok? Na naszej scenie Julia wykonała swoją najnowszą piosenkę "Oddycham".

  Julia Wieniawa jest idolką młodego pokolenia. Jej profil na instagramie obserwuje ponad 370 tys. osób. Julia właśnie nagrywa swoją płytę. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek mogła przyjrzeć się jej pracy w studiu nagrań. Czy głos młodej wokalistki jest poddawany obróbce? O czym jest utwór "Oddycham", na który czekają fani Julii? Kiedy piosenka będzie miała swoją premierę?