Julia Wieniawa i Marcin Prokop nowymi jurorami "Mam Talent". Trwa casting na prowadzących show

Autor:
MK
Źródło:
Materiały prasowe
Wielkie zmiany w “Mam Talent!”
Wielkie zmiany w “Mam Talent!”Dzień Dobry TVN
wideo 2/6

Wkrótce rozpoczniemy przygotowania do kolejnej edycji "Mam Talent", a tym samym poszukiwania najzdolniejszych ludzi w naszym kraju. W 15. sezonie nadejdzie czas na zmiany. 

Zmiany w "Mam Talent"

Małgosia Foremniak oraz Jan Kliment rozstaną się z rolami jurorów. Gosiu, Janku, dziękujemy Wam za Wasze zaangażowanie, doświadczenie i wrażliwość, dzięki którym scena naszego programu była tak wyjątkowym miejscem. Jesteśmy wdzięczni za czas spędzony z Wami w "Mam Talent!", trzymamy kciuki za to, co przed Wami i życzymy Wam samych sukcesów. 

Nasze drogi jednak się nie rozchodzą. Z Gosią już niebawem spotkamy się w nowym projekcie fabularnym, który z pewnością będzie dużą niespodzianką dla naszych widzów. Będziemy również śledzić dalsze kroki w karierze Janka, który równocześnie będzie wspierał nas choreograficznie w nowych projektach.

W 15. edycji show do grona jurorskiego dołączy Julia Wieniawa – wszechstronna artystka młodego pokolenia. W nowej roli sprawdzi się także Marcin Prokop, znany widzom jako prowadzący "Mam Talent!". Razem z Agnieszką Chylińską i Julią Wieniawą, oceni występy utalentowanych uczestników.

- Po 15 latach ma z tego wyrosnąć nowa gałąź, nowe drzewo, częścią tej gałęzi będę ja! Zmienię pozycję z jednego z prowadzących na pozycję jednego z jurorów. Więc bardzo mi miło, że dostałem taką propozycję - powiedział Marcin Prokop w sobotnim wydaniu Dzień Dobry Wakacje. - Obok mnie, a raczej ja obok niej, będzie Agnieszka Chylińska, czyli tu się nic nie zmieniło, a po drugiej stronie Agnieszki zasiądzie Julia Wieniawa, jako reprezentantka tego najmłodszego pokolenia, dziewczyna, która swoje w show-biznesie osiągnęła - dodał.

"Mam Talent" - kiedy oglądać?

Najnowsza edycja "Mam Talent!" pojawi się na antenie TVN już w przyszłym roku. Trwają castingi na prowadzących show, a o efektach poinformujemy Was niebawem! Do zobaczenia przed telewizorami!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:MK

Źródło: Materiały prasowe

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Matusewicz/East News, MWMEDIA, mat. prasowe

Pozostałe wiadomości