Związki i seks

Jak podniecić kobietę? Kilka sprawdzonych metod

Związki i seks

Aktualizacja:

Jeśli Twoje randki są udane, ale chcesz przejść do kolejnego etapu albo życie seksualne z Twoją partnerką pozostawia wiele do życzenia - dowiedz się, jak podniecić kobietę, aby oszalała.

Zastanawiasz się, jak podniecić kobietę oprócz śmiałych gestów? Możesz to zrobić na wiele różnych sposobów. Dzięki prostym radom dowiesz się, co najbardziej podnieca kobietę i jak zdobyć jej serce.

Jak podniecić kobietę słowami?

Żeby dowiedzieć się, jak podniecić kobietę, nie dotykając jej, najpierw użyj słów . Wystarczy, że pobudzisz wyobraźnię swojej dziewczyny. Mężczyźni są wzrokowcami, a kobiety lubią myśleć, marzyć i wyobrażać sobie pewną historię.

Jakie słowa podniecają kobietę? Takie, które działają na jej wyobraźnię i dokładnie opisują, co się dzieje. Używaj szczegółowych opisów takich jak: “namiętnie pocałowałbym Cię w prawe ucho, a następnie pozostawiłbym je mokre od mojego zwinnego języka”.

Istnieje wiele trików, jak podniecić kobietę - sms będzie tutaj dobrym rozpoczęciem namiętnego wieczoru. Kiedy macie spotkać się wieczorem, przypominaj o sobie już od samego rana, wysyłając fantazyjne opisy . Jak podniecić kobietę przez sms ? Używaj określeń w trybie rozkazującym, takich jak “zobacz”, “dotknij”, “poczuj” oraz przymiotników, takich jak “zmysłowy”, “dziki”, “mokry”. Wystarczy jedno zdanie, a kobieta będzie chciała więcej.

A jak poznać podnieconą kobietę? Sam się przekonasz, kiedy na Ciebie spojrzy po powrocie do domu.

Jak podniecić kobietę w łóżku?

Wiesz już, jak szybko podniecić kobietę w ciągu dnia. Jeśli nadejdzie wieczór, a Wy traficie do sypialni, czas na kilka porad, jak dobrze podniecić kobietę dotykiem .

Zacznijmy od tego, jak podniecić kobietę przed seksem , czyli w momencie, kiedy rozkwita gra wstępna. Postaw na pieszczoty - miejsca podniecające kobietę to kark, szyja, barki, usta . Wykorzystaj do tego kostki lodu lub piórka. Jeśli zamkniesz oczy i skupisz się tylko na dotyku, partnerka nie zapomni o tym do końca życia.

Możesz zastosować też trik, aby dotykać każdą część ciała, a dopiero na samym końcu miejsce intymne. Zobaczysz wtedy, jak dobrze podniecić kobietę nawet w kilka minut. Czasem sprawdzi się mocniejszy gest, ale nie każda partnerka to lubi. Najbardziej podniecające miejsca u kobiet, które możesz to wykorzystać to włosy - lekkie szarpnięcie, biodra - pewny chwyt lub nadgarstki - lekkie przytrzymanie podczas całowania.

Po grze wstępnej warto przejść do tego, co najbardziej podnieca kobietę podczas stosunku . Płeć żeńska uwielbia połączenie seksu z pieszczotami łechtaczki. Jak podniecić kobietę dotykiem? Włóż palce i penetruj ją od środka, a kolistymi ruchami zajmij się “języczkiem”. Zobaczysz wtedy, że to jest to, co najbardziej podnieca kobietę w łóżku .

Jaki zapach podnieca kobietę?

Jeśli wprowadzisz w życie rady, jak podniecać kobietę w łóżku, przyda Ci się także podstawowa wiedza z zakresu zapachu. Istnieją takie afrodyzjaki , które pobudzą zmysły. Może to być zapach perfum np. z dodatkiem piżma, wanilii, drzewa sandałowego lub jaśminu. Kobiety lubią także, kiedy czują od mężczyzn świeżość, dlatego sprawdzi się żel pod prysznic, a nawet płyn do płukania jamy ustnej.

Zastanawiasz się, jak podniecić kobietę przed stosunkiem ? Na pewno użyj perfum. Istnieje przekonanie, że to, co najbardziej podnieca kobiety, to dotyk, zapach i erotyczne dźwięki. Wszystkie zmysły na pokład!

Jak podniecić kobietę przez internet?

Warto także wiedzieć, jak słowami podniecić kobietę przez internet. To może być sposób na seks na odległość lub gra wstępna. Jak podniecić kobietę, która jest kilkaset kilometrów dalej? Napisz jej na czacie długą wiadomość z erotyczną opowieścią . Opisz dokładnie, co będziesz robić krok po kroku. Kolejnym pomysłem jest zostawienie zdjęcia z elementem Twojego ciała - i to wcale nie musi być penis. Jak mocno podniecić kobietę delikatnym ujęciem? Wyślij element barku, torsu lub z lekko odchylonymi bokserkami.

Jak podniecić kobietę w ciąży?

Jeśli Twoja partnerka jest w ciąży, na pewno zastanawiasz się jak, najlepiej podniecić kobietę. Mamy dobrą wiadomość - okres błogosławieństwa działa na Twoją korzyść. Zacznij od czułych słów, po masaż, a na końcu intymny dotyk. Jeśli nie wiesz, jak maksymalnie podniecić kobietę, nie stosuj głębokiej penetracji, szczególnie w ostatnich tygodniach ciąży. Skup się na intymnych i bliskich relacjach . Przekonaj się także, jak podniecić kobietę, żeby dostała orgazmu nawet podczas ciąży i wybieraj bezpieczne pozycje, np. na boku.

Jak podniecić starszą kobietę?

Nie wiesz, jak podniecić kobietę po 40 i zastanawiasz się, czy to jest możliwe? Dojrzałe kobiety czasem nie oczekują czułych słówek, a bardziej pikantne słowa, które będą je kręcić. Musisz też zadbać o swój wygląd - wyglądaj tak, żeby Twoje ciało zachęcało partnerkę do dalszej zabawy. Podczas gry wstępnej zastosuj gadżety erotyczne, takie jak opaski na oczy lub olejki do masażu. Pamiętaj o całym ciele i całusach. Wtedy dasz do zrozumienia, że jest atrakcyjna . Jakie teksty podniecają kobietę po 40 podczas seksu? Na pewno takie, które czynią ją atrakcyjną, piękną i wspaniałą w tym, co robi. Powiedz jej, że uwielbiasz jak Cię dotyka albo zawsze marzyłeś, żeby Cię dotknęła. A może zaproponuj obejrzenie wspólnie filmu erotycznego? Powinno zadziałać obiecująco.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości