Materiał promocyjny

Arłamów to idealne miejsce na wakacje. "Ponad 30 sportowych dyscyplin można tutaj uprawiać"

Sportowe atrakcje dla dzieci i dorosłych w Hotelu Arłamów. "Ponad 30 dyscyplin można tutaj uprawiać"
Gra w golfa wycisza i uspokaja
Źródło: Dzień Dobry TVN
Rodziny z dziećmi, miłośnicy sportu, ale również fani wypoczynku na świeżym powietrzu, którzy lubią przebywać w pięknych okolicznościach przyrody, znajdą tutaj coś dla siebie. Hotel Arłamów zapewnia swoim gościom moc atrakcji. Jak można spędzić wolny czas? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedział Radosław Korczak, menadżer ds. sportu w hotelu.

Sportowe aktywności w Hotelu Arłamów

Kinga Burzyńska, reporterka Dzień Dobry TVN odwiedziła Hotel Arłamów, gdzie postanowiła zasięgnąć lekcji gry w golfa. Trenowała pod czujnym okiem Radosława Korczaka, który uczył ją podstaw. Jednak golf to nie jedyny sport, którego można się tam nauczyć.

- Arłamów to wyjątkowe miejsce. Ponad 30 dyscyplin sportu można tutaj uprawiać pod dachem i na zewnątrz. To jest wspomniany golf, ośrodek jeździecki, dwie kryte ujeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, park linowy, boiska do piłki nożnej, siatkówki, strzelnica sportowa, korty do tenisa, do squasha, to też badminton, tenis stołowy i tak dalej - wyliczył menadżer ds. sportu w Hotelu Arłamów.

Nawet laicy, którzy nie mają pojęcia, jak grać w golfa, mogą spróbować swoich sił w tym sporcie.

- Przyjeżdżasz i od tego jesteśmy my. My pomagamy, uczymy, kierujemy w sportowym duchu "ArłaMOVE" wszystkich, którzy tutaj przyjeżdżają do nas - zapewnił Korczak.

ArłaMOVE to autorska filozofia hotelu, która motywuje do uprawiania sportu i aktywnego trybu życia.

Atrakcje dla dzieci

Wakacyjny wypoczynek warto zaplanować w Arłamowie. W hotelu przyjemnie spędzą czas zarówno dorośli, jak i dzieci. Dla najmłodszych organizowane są tam specjalne zajęcia.

- Dzieci u nas czują się wyjątkowo. Mamy szeroką gamę zajęć sportowych, a najważniejszą z nich w naszym portfolio sportowym jest Akademia Juniora. Dzieci tutaj przyjeżdżają i biorą udział w zajęciach sportowych - przekazał rozmówca Kingi Burzyńskiej.

Kiedy pociechy spędzają aktywnie czas, wówczas rodzice mają chwilę, by odpocząć.

- Rodzice oddają dzieciaki i przez 3-4 godziny mają czas dla siebie. A my jako instruktorzy centrum sportowego zajmujemy się dzieciakami w rytmie "ArłaMOVE" - podkreślił menadżer ds. sportu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości