atrakcje dla dziecka

  Mrągowo to miasto oferujące wiele atrakcji turystycznych. Znajduje się w wyjątkowo pięknej okolicy, dlatego jest doskonałym miejscem na odpoczynek dla osób, które na kilka dni pragną oderwać się od codziennego zgiełku.

  Szukasz pomysłu na aktywny weekend? Sprawdź, jak wiele atrakcji oferuje turystom Bielsko-Biała! W tym urokliwym mieście położonym u stóp Beskidu Małego i Beskidu Śląskiego znajdziesz malownicze szlaki turystyczne, ciekawe zabytki i piękną starówkę. Wycieczka po Studiu Filmów Rysunkowych w towarzystwie Bolka i Lolka, Reksia i Baltazara Gąbki będzie nie lada gratką zarówno dla małych, jak i dużych miłośników bajek. Sprawdź, co warto zobaczyć podczas pobytu w Bielsku-Białej!

  Piniata wypełniona po brzegi słodyczami, kolorowymi karteczkami, a nawet warzywami to niezastąpiona atrakcja dla najmłodszych. Rodzice pragnący urozmaicić przyjęcie komunijne czy urodziny pociechy mogą własnoręcznie przygotować ją w zaciszu własnego domu.

  Ferie zimowe to idealny moment, aby zwiedzić i lepiej poznać swoje województwo. To też okazja do odpoczynku i rozwoju zainteresowań dziecka. Kiedy wypadają ferie w województwie śląskim i co warto w tym czasie zobaczyć lub zwiedzić?

  Ferie zimowe to idealny czas na spędzenie czasu w rodzinnym gronie. Nie trzeba wyjeżdżać daleko, aby odwiedzić nowe miejsca. Kiedy ferie wypadają w województwie pomorskim i co warto zwiedzić w regionie? Jak można spędzić czas z dzieckiem?

  Ferie zimowe w tym roku podzielone zostały ponownie na województwa. Dzięki temu uczniowie z różnych części Polski mają szansę na taki sam odpoczynek. Kiedy ferie wypadają w województwie podkarpackim i co warto zwiedzić w regionie?

  Większość województw ma już ferie za sobą, jednak w łódzkim uczniowie dopiero zaczną swoją zimową przerwę od zajęć. Z tej okazji warto poznać atrakcje, które można zaoferować swojemu dziecku. Sprawdź, kiedy wypadają ferie w województwie łódzkim i co warto tam zwiedzić.

  Część uczniów rozpoczyna, inni kończą ferie, a jeszcze inni dopiero zaczynają. Kiedy dokładnie wypadają ferie zimowe w województwie lubelskim? Jakie atrakcje warto zwiedzić i co można robić w regionie?

  Ferie zimowe w części kraju już się rozpoczęły, część województw jeszcze czeka na wolne dni od szkoły. W tym czasie warto zapewnić dziecku dodatkowe atrakcje. Kiedy wypadają ferie w województwie zachodniopomorskim i co warto w nim zwiedzić?

  W części województw ferie już się rozpoczęły, w innych dopiero się zaczną. W związku z tym warto wiedzieć, jak można je spędzić. Kiedy wypadają w województwie opolskim? Jakie atrakcje oferuje ten region i co warto zwiedzić w regionie?

  Które miejsca warto odwiedzić?

  Ferie zimowe w części Polski się już rozpoczęły, jednak w województwie dolnośląskim zaczną się za kilka dni. Sprawdź, kiedy dokładnie wypadają i co warto zwiedzić podczas zimowej przerwy od szkoły. 

  Ferie zimowe zaczęły się już w 4 województwach. Kiedy wypadają dla warmińsko-mazurskiego? Jakie atrakcje warto zobaczyć w regionie? Sprawdź nasze pomysły na spędzenie zimowej przerwy z dzieckiem. 

  Styczeń i luty to okres, kiedy dzieci mają zimową przerwę od zajęć. Z tego powodu wiele osób szuka sposobów na spędzenie wolnego czasu. Kiedy wypadają ferie zimowe dla województwa podlaskiego w 2022 roku? Co warto zwiedzić w regionie?

  W związku z rozpoczynającymi się feriami wiele rodziców, a także dzieci, szuka sposobów na spędzenie wolnego czasu. Co warto zwiedzić w Wielkopolsce? Jakie atrakcje warto odwiedzić i jak zorganizować czas swoim pociechom?

  W związku z rozpoczęciem ferii w wielu województwach rodzice oraz uczniowie szukają ciekawych atrakcji nie tylko poza swoim województwem, ale także w swoich regionach. Kiedy dokładnie wypadają ferie zimowe w województwie świętokrzyskim? Co warto w tym czasie robić? Jakie atrakcje można zwiedzić?

  Kiedy zbliżają się ferie, większość rodziców szuka sposobów na to, aby aktywnie spędzić czas ze swoimi pociechami. Jedni szukają atrakcji dla całej rodziny, inni zajęć dla samych dzieci. Co warto robić w kujawsko-pomorskim w ferie zimowe? Kiedy dokładnie one wypadają?

  Cieszyn to miasto w południowej Polsce, leżące tuż przy granicy z Czechami. Jest chętnie odwiedzane przez turystów i oferuje wiele atrakcji, również dla najmłodszych. Co robić z dzieckiem w tym mieście? Cieszyn – atrakcje dla dzieci. 

  Pobyt w Paryżu nie musi oznaczać zwiedzania samych zabytków i muzeów. Francja słynie nie tylko z Disneylandu, ale także z Parku Asterixa, który zabiera zwiedzających w prawdziwą przygodę w wiosce Galów. Kolejki górskie, spektakle, wodne atrakcje to rozrywka dla całej rodziny, która nawet tym najstarszym przypomni świat kultowych francuskich komiksów o sympatycznych Galach.

  W Tatrzańskim Parku Edukacyjnym w Zakopanem można na żywo obserwować dzikie zwierzęta bez wychodzenia w góry. Przygotowano także prelekcje o ich życiu i zwyczajach. Twórca parku Jarosław Sitarz pragnie uświadamiać odwiedzającym Tatry, w jaki sposób powinniśmy zachowywać się w kontakcie z przyrodą.

  Pogoda nad polskim morzem bywa kapryśna, a jak wiemy, dzieci nie lubią nudy. Co robić, gdy za hotelowym oknem wciąż pada deszcz? Międzyzdroje zadbały o atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Jedną z nich jest niewątpliwie Gabinet Figur Woskowych. Czyje postacie można w nim oglądać?

  Kołobrzeg to przede wszystkim plaża, morze i słońce, ale także dobrze rozwinięta baza turystyczna i wiele atrakcji, które czekają na odwiedzających. Co warto zobaczyć w Kołobrzegu?

  Koronawirus wielu osobom pokrzyżował urlopowe plany. Jak spędzić w Polsce aktywne wakacje z dziećmi? Bezpiecznym i ciekawym pomysłem jest wycieczka rowerowa. Jak ją odpowiednio zorganizować? O tym opowiedział nam Alin Marciniak, podróżnik i fotoreporter.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz - mama 7-letniego Rysia zabrała syna i jego przyjaciela na wycieczkę do najciekawszych zamków w Polsce. Kto zaskoczył ich, kiedy zbliżali się do pierwszego zamku? Co zobaczyli na szczycie wulkanu? Czego nauczyli się od wieśniaka? Na Ulę i chłopców czekały też inne atrakcje - obiad w średniowiecznej kuchni, przechodzenie przez ściany i lekcje magii niczym w "Harrym Potterze". A na koniec... wystrzałowa niespodzianka. Ile kosztuje taka wycieczka?