Styl życia

Amelia Andryszczyk w piosence "ZW (Zaraz wracam)"

Styl życia

Autor:
Daria
Pacańska
Amelia Andryszczyk w piosence „ZW (Zaraz wracam)”

Amelia Andryszczak pojawiła się na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "ZW (Zaraz wracam)". Utwór ten powstał we współpracy z wokalistą i producentem Sedguyem oraz songwriterką OS.SO.

Amelia Andryszczyk - muzyka

Utwory Amelii Andryszczyk zawierają przesłania, które idealnie wpisują się w naszą codzienność. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej propozycji – "ZW (zaraz wracam)".

- Często czujemy się przytłoczeni i przebodźcowani różnymi sprawami i potrzebujemy wytchnienia. Ja w takich momentach znikam sobie na trochę i ładuję baterie, by powrócić ze zdwojoną siłą - mówi Amelia.

Do utworu powstał prosty, ale niezwykle nastrojowy teledysk. Niewątpliwie podbija on charakter oraz klimat „ZW (zaraz wracam)”. Za reżyserię oraz realizację odpowiada grupa THEDREAMS STUDIO, z którą Amelia współpracuje od początku swojej muzycznej kariery.

Muzyka

Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeniDzień Dobry TVN
wideo 2/8

Amelia Andryszczyk - kim jest wokalistka

Amelia Andryszczyk jest 18-letnią wokalistką, kompozytorką oraz autorką tekstów. Pochodzi z Ostrowi Mazowieckiej. Naturalna, subtelna, a do tego piekielnie zdolna. Dzięki swojej romantyczności oraz czarującej barwie głosu, artystka zaprasza słuchaczy do swojego nastoletniego świata, w którym muzyka traktowana jest jako swoista ucieczka od otaczającej rzeczywistości.

Artystka nieprzerwanie pracuje nad własnym repertuarem. Jej utwory budzą zainteresowanie największych rozgłośni radiowych. Ma ponad 5 milionów wyświetleń w serwisie YouTube oraz łącznie 110 tyś obserwujących w social mediach.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości