Gwiazdy

Agata Młynarska pokazała, jak wygląda jej najmłodszy syn. "Gratulacje! Przystojny"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Agata Młynarska

Agata Młynarska - jedna z najbardziej popularnych polskich dziennikarek - jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. W ostatnim wpisie wspomina dzień, w którym na świat przyszedł jej drugi syn - Tadeusz.

Agata Młynarska o narodzinach syna

19 lutego 1989 roku Agata Młynarska powitała na świecie drugiego syna . Dziennikarka w swoim wpisie na Instagramie wyznała, że to był bardzo trudny czas dla Polski. - Ja w szpitalu przy placu Starynkiewicza, który przypominał bunkier wojenny, witam na świecie drugiego synka - napisała dziennikarka.

Gwiazdy o macierzyństwie

Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko? Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Syn Agaty Młynarskiej otrzymał imię Tadeusz, na cześć Tadeusza Mazowieckiego. - Dajemy mu imię, które ma w sobie siłę, męstwo i dobro. Jestem z niego bardzo dumna - dodała. Dziennikarka zdradziła, że dla jej dziecka nie ma rzeczy niemożliwych, zwłaszcza gdy trzeba iść za głosem serca. - Kiedy mając kilka lat, mówił, że będzie operatorem i będzie kręcił filmy, życzyłam mu, żeby dostał Oscara - napisała.

Na koniec dziennikarka złożyła synowi urodzinowe życzenia. - Życzę mu, by przede wszystkim żył szczęśliwie. Ale o to jestem spokojna, bo Sylwia jest obok. A Oscar pewnie już czeka - napisała. Dziennikarka dodała, że bardzo kocha i podziwia syna. Zawsze będzie go wspierała i "zawsze czeka z pomidorową i naleśnikami". - Żyj pięknie i mądrze! Niech los i dobre gwiazdy prowadzą cię na szczyty! Niech twoje życie będzie jak najpiękniejszy film, który sam kręcisz! - zakończyła swój wpis.

Agata Młynarska - życie prywatne

Agata Młynarska była trzykrotnie zamężna. Jej pierwszym mężem był doktor historii, Leszek Kieniewicz. Z tego związku dziennikarka ma dwóch synów Stanisława (ur. 1985) i Tadeusza (ur. 1989). Drugie małżeństwo z Jerzym Porębskim przetrwało tylko rok. Obecnie dziennikarka związana jest z Przemysławem Schmidtem.

Agata Młynarska wychowała również dwie dziewczynki z domu dziecka, Sylwię i Alicję.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

Pozostałe wiadomości