Natalia Nykiel o swoich problemach. "Czułam, jakbym miała starą duszę"

Natalia Nylkiel zaprasza do swojego królestwa
Źródło: Dzień Dobry TVN
18 lutego pojawiła się na rynku najnowsza płyta Natalii Nykiel "Regnum". To najbardziej osobiste, jak dotąd, oblicze wokalistki. Co działo się w życiu artystki, gdy nie było jej na scenie?

Natalia Nykiel - nowa płyta "Regnum"

"Regnum" to najbardziej osobisty album Natalii, który powstał w czasach pandemii. To właśnie w tym okresie artystkę dopadł kryzys emocjonalny. Wokalista mierzyła się z wieloma trudnymi emocjami, korzystała nawet  z terapii.

- Czuję, że z tego mroku udało się zrobić coś super. W tym biegu okazało się, że ja straciłam opiekę nad sobą samą. Przez te dwa lata musiałam się sobą zaopiekować. Ta płyta opowiada o przemianie. Ona jest przede wszystkim dla mnie, pomogła mi wejść w ten trudny czas i być może słuchacze znajdą tam nadzieję dla siebie – powiedziała.

W czasie pandemii wokalistka zmieniła swoje nastawienie i myślenie. Chwilowy kryzys dał jej siłę, by odnaleźć się na nowo i wkroczyć do branży muzycznej z zupełnie inną energią.

BUM BUM ORKeSTAR, czyli bombowa muzyka
Muzycy z zespołu BUM BUM OKReSTAR na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował pokazać muzycznych umiejętności.
Źródło: Dzień Dobry TVN

- Ja się trochę tak czułam, jakbym miała starą duszę, że nic już na mnie nie czeka i to już koniec. Teraz totalnie się to zmieniło. Ja uważam, że to zgubienie się było mi bardzo potrzebne, bo odnalazłam nowe rzeczy, mam w rękach nowe narzędzia. To jest płyta, w której ja zostawiłam za sobą wszystkie oczekiwania, które były skierowane w moją stronę. Zrobiłam tę płytę po swojemu. Było trudno, ale udało się, jestem z tego dumna – powiedziała.

W trudnych chwilach Natalii pomagał też sport. Wokalistka przewartościowała wiele rzeczy w swoim życiu, zaczęła zdrowo się odżywać, a także regularnie ćwiczyć.

Natalia Nykiel na scenie Dzień Dobry TVN

Natalia Nykiel na naszej scenie zaprezentowała piosenkę „Epoka X”. To balladowy utwór, w którym wybrzmiewa gitara akustyczna. Opowiada on o niepewności, co czeka nas jutro, o  utracie wiary w wartości w obliczu nadchodzącej apokalipsy.

Jak podoba wam się piosenka?

Natalia Nykiel w piosence „Epoka X”
Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Jakub Kamiński/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości