Michał Bober na scenie Dzień Dobry TVN. Wykonał energetyczny utwór "Zatrzymać czas"

Autor:
Justyna
Piąsta
Michał Bober w piosence „Zatrzymać czas”
Michał Bober w piosence „Zatrzymać czas” Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

Michał Bober jest cenionym wokalistą, zdobywcą wielu muzycznych nagród, który od lat występuje na scenie. W Dzień Dobry TVN zaprezentował swój najnowszy utwór "Zatrzymać czas". W 2022 roku chce wydać płytę.

Michał Bober - wokalista

Muzyka jest jego wielką pasją. Michał Bober znany jest widzom TVN z 2. edycji show "X Factor", gdzie doszedł aż do ćwierćfinału. Próbował swoich sił również w innych produkcjach telewizyjnych. Śpiew doskonalił na wielu wokalnych warsztatach, był także wolnym słuchaczem na Wyższej Państwowej Szkole Estradowo-Jazzowej w Moskwie. Koncertował w Hiszpanii, we Włoszech, w Niemczech, na Ukrainie, w Rosji i na Łotwie.

Obecnie Michał Bober pracuje nad autorskim materiałem. W 2021 roku wydał singiel "Bez tchu", a teraz promuje najnowszy kawałek - "Zatrzymać czas". Album planowany jest na 2022 rok.

Michał Bober na scenie Dzień Dobry TVN

W połowie stycznia premierę miał energetyczny utwór "Zatrzymać czas", który ma już prawie 30 tys. odtworzeń na platformie Youtube. Piosenka jest w stanie niejednego poderwać do tańca. Michał Bober jest współautorem muzyki i tekstu.

Singiel został bardzo ciepło przyjęty przez fanów wokalisty, którzy doceniają jego wokal. Bober na scenie Dzień Dobry TVN wykonał swoje najnowsze dzieło.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości