x-factor

  x-factor

  Klaudia Gawor 8 lat temu zawojowała scenę X-Factora, wygrywając 3. edycję programu. Niedawno artystka zapowiedziała swój debiutancki album. W rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl zdradziła, co działo się u niej przez ostatnie lata. - Inaczej bym dzisiaj podeszła do tego sukcesu, niż mając 18 lat. Ale nie żałuję, że to wszystko się potoczyło tak, jak jest teraz.

  Pamiętacie kultowy program "X Factor"? To właśnie dzięki tej produkcji wiele utalentowanych wokalistów zaczęło wspinać się po szczeblach kariery muzycznej. Obecnie na swoim koncie mają solowe albumy, wyprzedane trasy koncertowe, a także rzeszę wiernych fanów. My postanowiliśmy sprawdzić, jak radzą sobie nie tylko zwycięzcy, ale także uczestnicy, którzy podczas czterech sezonów dotarli do ścisłego finału.

  Wybitny muzyk, bo tak mówią o nim ci, którzy chociaż raz słyszeli jak śpiewa, zmarł 9 września 2020 r. Gienek odszedł w domu swojej matki, na Białorusi. Artystę wspomina jego partnerka, Agnieszka Stawicka, przyjaciel Rafał Basista i reżyser programu "X-factor" – Wojciech Iwański.

  Szymon Grzybacz to młody wokalista, który wprawił w zachwyt jurorów w ukraińskim programie "X-Factor". Dlaczego zdecydował się akurat na ukraińską edycję? Jak został przyjęty na Ukrainie? Na co dzień pracuje jako realizator dźwięku i światła. Czy jego praca pomaga mu w przypadku muzycznych występów? Jakie ma obecnie plany?

  Pamiętacie początki kariery Michała Szpaka i jego występy w programie X-Factor? Agnieszka Jastrzębska spytała go, jak on sam wspomina ten okres. Co najbardziej utkwiło mu w pamięci? Zobaczcie.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Los", wystąpił Kacper Gołda. Pamiętacie go z programu X Factor? Poda się Wam ten utwór?

  Kariera muzyczna Michała Szpaka zaczęła się w TVN. W jakich programach naszej stacji do tej pory wystąpił, a w jakich jeszcze nie? Pamięta emocje, jakie mu towarzyszyły przed castingiem do X Factor? Z wokalistą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN występują po raz trzeci, a swoją muzykę określają jako psychodeliczny rock. Dawniej: Dolls Insane, dziś: po prostu Dollz. Posłuchajcie ich najnowszego singla: "Lawju bejbe"!

  Iza Płóciennik najpierw próbowała swoich sił w X Factor, a potem w Mam Talent. W pierwszym programie dotrwała do boot campu, a w drugim doszła do półfinału. Zobaczcie, co się z nią działo potem i, co robi teraz.

  Ula Chincz spotkała się z włoskim piosenkarzem, zwycięzcą trzeciej edycji programu X-Fator, Marco Mengonim. Marco, czyli to taki odpowiednik naszego Dawida Podsiadło, zdradził Uli, że miał bardzo samotne dzieciństwo i był nieśmiały. Opowiedział jej też o tym, kiedy do głowy przychodzą mu najlepsze pomysły, jak radzi sobie z lękiem wysokości i czy chciałby, by jego polscy fani przygotowali dla niego niespodziankę urodzinową, gdy będzie w Warszawie.

  Głos Darii Zawiałow zachwycił wielu widzów programu X Factor. Obecnie wokalistka pracuje nad swoją pierwszą płytą. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała utwór „Malinowy Chruśniak” zapowiadający album.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił finalista X Factor Marcin Spenner. Zaprezentował pierwszy singiel zapowiadający nadchodzącą płytę. Piosenka jest o miłości i nosi tytuł "Moskwa".

  James Arthur to zwycięzca jednej z edycji brytyjskiego X Factora. Po udanym występie w programie zyskał ogromną popularność. Jego debiutancka płyta, wydana w 2013 r., zadebiutowała na drugiej pozycji brytyjskiej listy bestsellerów. Niedawno artysta wystąpił w Polsce. Spotkała się z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka. Bardzo szczerze opowiedział jej o swojej rozbitej rodzinie i życiu na ulicy. O co miał żal do rodziców? Jak obecnie wyglądają ich relacje? Czy uporał się ze wszystkim, z czym zmagał się na początku swojej kariery?

  W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z wokalistką Mają Hyży, artystka zdradziła nam o czym opowiada w swoim najnowszym singlu "Huragan". Jak zmieniło się życie piosenkarki po udziale w "X Factor"? Czy jest zadowolona z przebiegu swojej kariery? Jaki ma stosunek do zmian w swoim życiu prywatnym. Czy pogratulowała byłemu mężowi nowej drogi życiowej? Jak radzi sobie w roli samotnej, śpiewającej mamy dwójki dzieci? Z okazji zbliżającej się premiery najnowszego singla, życzymy wokalistce wielu sukcesów!

  Ania Tacikowska zdobyła popularność dzięki uczestnictwu w 4. edycji X Factor. W programie zajęła trzecie miejsce. Na scenie Dzień Dobry TVN Ania zaprezentowała swój debiutancki singiel "Na dzień dobry".

  Jak do egzaminu dojrzałości przygotowuje się Marta Bijan, finalistka 4. edycji programu X Factor? Dziewczynie towarzyszyła kamera Dzień Dobry TVN. Czy muzyka pomaga jej w nauce? Co ją rozprasza? Jak wspominają Martę nauczyciele? Czego maturzystka najbardziej się obawia? Czy ma jakiś talizman, który przyniesie jej szczęście? Co będzie robić po maturze? Leniuchować czy pracować nad płytą?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili finaliści programu "X Factor" - Hatbreakers. Zespół zaprezentował utwór "Liczy się tu i teraz", który promuje debiutancki album grupy zatytułowany „Yeti Superstar”. Podoba się Wam?

  Marta Bijan była objawieniem czwartej edycji „X Factor”, ale już przed pójściem do programu miała spore grono fanów, którzy pokochali jej nagrania zamieszczone w internecie. Jak godzi przygotowania do matury z karierą muzyczną? Czy jej popularność rośnie po występie w "X Factor"? Dlaczego wolałaby wyśpiewać maturę?

  Z Houston w Teksasie ;) przyjechał do nas zespół rockowy. "Trzynasta w samo południe" to odkrycie ostatniej edycji „X Factora”. Kuba Wojewódzki był ich mentorem. Jak potoczyła się ich kariera po programie?