x-factor

  Andrij Chływniuk stał się światową gwiazdą.

  W 2011 roku brał udział w programie "X Factor". Dziś, na scenie Dzień Dobry TVN, zaprezentował autorski singiel "Droga".

  Michał Bober w Dzień Dobry TVN zaprezentował swój najnowszy utwór "Zatrzymać czas". W 2022 roku chce wydać płytę.

  Jedną z gwiazd Top of the Top Sopot Festival 2021 będzie Michał Szpak, który swoją karierę rozpoczynał w talent show "X-Factor". Wokalista nie zapomniał, gdzie po raz pierwszy dano mu szansę na pokazanie się szerszej publiczności i sam siebie określa mianem "dziecka TVN".

  Szymon Grzybacz odniósł sukces w zagranicznym "X-Factorze", a teraz podbija Polskę. Niedawno premierę miała jego nowa piosenka pt. "Harmonia". 23-latek zaprezentował ją teraz na scenie Dzień Dobry TVN.

  Pierwsze koncerty Dawida Podsiadło po zniesieniu obostrzeń zbiegły się z wyjątkową datą w karierze muzyka - dokładnie dziewięć lat temu zwyciężył w finale 2. edycji programu X Factor. Piosenkarzowi o ważnej rocznicy przypomniała... mama.

  Ralph Kaminski to artysta, który nie wstydzi się mówić o miłości do najważniejszych kobiet swojego życia. Podkreśla jak ważną rolę w jego karierze odegrała mama Dorota Kamińska-Kowalik oraz, jak bardzo kibicuje mu babcia, Krystyna Skórska. Obie najwierniejsze fanki artysty były wraz z nim gośćmi Dzień Dobry TVN.

  Klaudia Gawor 8 lat temu zawojowała scenę X-Factora, wygrywając 3. edycję programu. Niedawno artystka zapowiedziała swój debiutancki album. W rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl zdradziła, co działo się u niej przez ostatnie lata. - Inaczej bym dzisiaj podeszła do tego sukcesu, niż mając 18 lat. Ale nie żałuję, że to wszystko się potoczyło tak, jak jest teraz.

  Pamiętacie kultowy program "X Factor"? To właśnie dzięki tej produkcji wiele utalentowanych wokalistów zaczęło wspinać się po szczeblach kariery muzycznej. Obecnie na swoim koncie mają solowe albumy, wyprzedane trasy koncertowe, a także rzeszę wiernych fanów. My postanowiliśmy sprawdzić, jak radzą sobie nie tylko zwycięzcy, ale także uczestnicy, którzy podczas czterech sezonów dotarli do ścisłego finału.

  Michał Szpak uchodzi za jedną z najbarwniejszych gwiazd polskiego show-biznesu. Artysta wyróżnia się nie tylko unikalnym stylem, ale także pięknym i mocnym głosem, który podbił serca fanów i zapewnił mu kontrakty muzyczne. Wokalista chętnie udziela się w mediach społecznościowych, gdzie ostatnio napisał, kiedy tak naprawdę zaczęła się jego kariera muzyczna.

  Marta Bijan szerszej publiczności dała się poznać jako jedna z najbardziej utalentowanych uczestniczek 4. edycji programu "X Factor", w którym doszła aż do finału. O tamtej pory realizuje się na kilku płaszczyznach - pisze książki, nagrywa piosenki i tworzy filmy. O swoich pasjach opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

  Michała Szpaka uwielbiają tysiące ludzi w całej Polsce. Jego głosem zachwycają się zarówno dorośli, nastolatki, jak i dzieci. Mało kto pamięta jednak, że jeszcze kilka lat temu był nikomu nieznanym chłopakiem z Jasła, który pojawił się na castingu do programu "X-Factor". 6 marca 2021 roku od emisji tego fenomenalnego występu mija dokładnie 10 lat.

  Wybitny muzyk, bo tak mówią o nim ci, którzy chociaż raz słyszeli jak śpiewa, zmarł 9 września 2020 r. Gienek odszedł w domu swojej matki, na Białorusi. Artystę wspomina jego partnerka, Agnieszka Stawicka, przyjaciel Rafał Basista i reżyser programu "X-factor" – Wojciech Iwański.

  W wieku 45 lat zmarł Gienek Loska, znany m.in. z programu "X Factor". Artysta odszedł w domu swojej matki, na Białorusi. To bardzo smutna wiadomość dla świata muzyki i fanów, którzy podziwiali Loskę nie tylko za talent, ale również olbrzymią pokorę.

  Od jej zwycięstwa w muzycznym programie minęło 7 lat. Klaudia Gawor na długo zniknęła z medialnego świata. Właśnie wydała swój nowy singiel. Czy "Jesteś ikoną" okaże się wakacyjnym hitem?

  Szymon Grzybacz to młody wokalista, który wprawił w zachwyt jurorów w ukraińskim programie "X-Factor". Dlaczego zdecydował się akurat na ukraińską edycję? Jak został przyjęty na Ukrainie? Na co dzień pracuje jako realizator dźwięku i światła. Czy jego praca pomaga mu w przypadku muzycznych występów? Jakie ma obecnie plany?

  Pamiętacie początki kariery Michała Szpaka i jego występy w programie X-Factor? Agnieszka Jastrzębska spytała go, jak on sam wspomina ten okres. Co najbardziej utkwiło mu w pamięci? Zobaczcie.

  Na scenie Dzień Dobry TVN, z piosenką "Los", wystąpił Kacper Gołda. Pamiętacie go z programu X Factor? Poda się Wam ten utwór?

  Kariera muzyczna Michała Szpaka zaczęła się w TVN. W jakich programach naszej stacji do tej pory wystąpił, a w jakich jeszcze nie? Pamięta emocje, jakie mu towarzyszyły przed castingiem do X Factor? Z wokalistą rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień Dobry TVN występują po raz trzeci, a swoją muzykę określają jako psychodeliczny rock. Dawniej: Dolls Insane, dziś: po prostu Dollz. Posłuchajcie ich najnowszego singla: "Lawju bejbe"!

  Iza Płóciennik najpierw próbowała swoich sił w X Factor, a potem w Mam Talent. W pierwszym programie dotrwała do boot campu, a w drugim doszła do półfinału. Zobaczcie, co się z nią działo potem i, co robi teraz.

  Ula Chincz spotkała się z włoskim piosenkarzem, zwycięzcą trzeciej edycji programu X-Fator, Marco Mengonim. Marco, czyli to taki odpowiednik naszego Dawida Podsiadło, zdradził Uli, że miał bardzo samotne dzieciństwo i był nieśmiały. Opowiedział jej też o tym, kiedy do głowy przychodzą mu najlepsze pomysły, jak radzi sobie z lękiem wysokości i czy chciałby, by jego polscy fani przygotowali dla niego niespodziankę urodzinową, gdy będzie w Warszawie.

  Głos Darii Zawiałow zachwycił wielu widzów programu X Factor. Obecnie wokalistka pracuje nad swoją pierwszą płytą. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowała utwór „Malinowy Chruśniak” zapowiadający album.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił finalista X Factor Marcin Spenner. Zaprezentował pierwszy singiel zapowiadający nadchodzącą płytę. Piosenka jest o miłości i nosi tytuł "Moskwa".

  James Arthur to zwycięzca jednej z edycji brytyjskiego X Factora. Po udanym występie w programie zyskał ogromną popularność. Jego debiutancka płyta, wydana w 2013 r., zadebiutowała na drugiej pozycji brytyjskiej listy bestsellerów. Niedawno artysta wystąpił w Polsce. Spotkała się z nim dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka. Bardzo szczerze opowiedział jej o swojej rozbitej rodzinie i życiu na ulicy. O co miał żal do rodziców? Jak obecnie wyglądają ich relacje? Czy uporał się ze wszystkim, z czym zmagał się na początku swojej kariery?

  W studiu Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z wokalistką Mają Hyży, artystka zdradziła nam o czym opowiada w swoim najnowszym singlu "Huragan". Jak zmieniło się życie piosenkarki po udziale w "X Factor"? Czy jest zadowolona z przebiegu swojej kariery? Jaki ma stosunek do zmian w swoim życiu prywatnym. Czy pogratulowała byłemu mężowi nowej drogi życiowej? Jak radzi sobie w roli samotnej, śpiewającej mamy dwójki dzieci? Z okazji zbliżającej się premiery najnowszego singla, życzymy wokalistce wielu sukcesów!

  Ania Tacikowska zdobyła popularność dzięki uczestnictwu w 4. edycji X Factor. W programie zajęła trzecie miejsce. Na scenie Dzień Dobry TVN Ania zaprezentowała swój debiutancki singiel "Na dzień dobry".

  Jak do egzaminu dojrzałości przygotowuje się Marta Bijan, finalistka 4. edycji programu X Factor? Dziewczynie towarzyszyła kamera Dzień Dobry TVN. Czy muzyka pomaga jej w nauce? Co ją rozprasza? Jak wspominają Martę nauczyciele? Czego maturzystka najbardziej się obawia? Czy ma jakiś talizman, który przyniesie jej szczęście? Co będzie robić po maturze? Leniuchować czy pracować nad płytą?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpili finaliści programu "X Factor" - Hatbreakers. Zespół zaprezentował utwór "Liczy się tu i teraz", który promuje debiutancki album grupy zatytułowany „Yeti Superstar”. Podoba się Wam?

  Marta Bijan była objawieniem czwartej edycji „X Factor”, ale już przed pójściem do programu miała spore grono fanów, którzy pokochali jej nagrania zamieszczone w internecie. Jak godzi przygotowania do matury z karierą muzyczną? Czy jej popularność rośnie po występie w "X Factor"? Dlaczego wolałaby wyśpiewać maturę?