Newsy

Agata Rubik rozbiła samochód w "Power Couple". Która para odpadła z programu?

Newsy

TVN

W drugim odcinku "Power Couple" jedna z par musiała pożegnać się z programem. Zanim jednak do tego doszło, także nie brakowało emocji - Agata Rubik rozbiła samochód. Która para odpadła?

"Power Couple" odcinek 2. - Agata Rubik rozbiła samochód

W ostatnim zadaniu przed eliminacją jednej z par, uczestniczki "Power Couple" musiały zaparkować samochody w taki sposób, aby ułożyć napis "LOVE" - odpowiednie litery umieszczone były na dachach aut. Ich mężczyźni nawigowali i podpowiadali, co mają robić panie za kierownicą. Para z najgorszym czasem miała trafić do strefy zagrożenia.

- Nie zależy nam w tym zadaniu żeby być jak najwyżej. Chcemy to zadanie wykonać, żebyśmy nie byli najgorsi po prostu. To by nas wrzuciło w strefę zagrożenia, a tego na razie nie chcemy – zgodnie stwierdzili Paulina Łaba-Torres i Tomek Torres.

Kiedy zadanie wykonywali Agata i Piotr Rubik, doszło do małego wypadku. Nieprzyzwyczajona do manualnej skrzyni biegów Agata, uderzyła samochodem w inne auto. - W jednym momencie pomyliłam pedał gazu z hamulcem czy ze sprzęgłem. Nawet nie wiem z czym - tłumaczyła żona Piotra Rubika.

- Jestem beznadziejna kretynka. Rozwaliłam auto - mówiła zdenerwowana po wyjściu z samochodu. Atmosferę próbował rozładować Piotr Rubik. - Chcesz rozwalić samochód? Dzwoń do Agaty. Agata parking pozamiata - stwierdził z przekąsem.

"Power Couple" odcinek 2. - kto odpadł?

Zwycięzcami konkurencji z czasem 6:06 zostali Aleksandra i Piotr Gruszka. Najgorzej poradzili sobie Hubert Gromadzki i Magda Nędza (czas 13:48). To oni trafili do strefy zagrożenia, w której byli już Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski.

O tym, kto odpada, zdecydowały pozostałe pary. Program "Power Couple" jednogłośnie opuścili Magda i Hubert.

TVN

"Power Couple" odcinek 2. - co jeszcze się wydarzyło?

W nagrodę za wygranie zadania Aleksandra i Piotr mogli zabrać jedną z par na masaż. W relaksie towarzyszyli im Janusz Chabior i Agata Wątróbska.

Przyszedł czas na kolejne zadanie, przy którym pary otrzymały od Oliviera Janiaka dodatkowe 10 tys. złotych. Panie miały je wykorzystać obstawiając, jak dobrze panowie znają pragnienia i marzenia swoich ukochanych . Odpowiadając na pytania, partnerzy uczestniczek przymocowani byli do koła, które kręcąc się sprawiało, że w pewnym momencie głowy panów były pod wodą.

W tym odcinku zobaczyliśmy, jak z pytaniami na temat swojej drugiej połówki poradzili sobie Piotr Gruszka i Iraklim Basilashvili. Nie było łatwo. Jak poradzą sobie pozostali panowie? Dowiemy się w kolejnym odcinku.

Zobacz wideo: Power Couple | Odcinek 2 | Zwiastun

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości