Gwiazdy

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski - przez trzy tygodnie ich związek był wystawiony na próbę. "Nadal mnie kocha"

Gwiazdy

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski - przez trzy tygodnie ich związek był wystawiony na próbę. "Nadal mnie kocha"

"Power Couple" to nowy format na antenie TVN jakiego jeszcze nie widzieliśmy. W programie biorą udział pary, które wierzą w swój związek, a swoje zgranie mogą zamienić na duże pieniądze. Wśród uczestników programu znaleźli się Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski. Czy ich związek rzeczywiście "ma tę moc"? 

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski - czy program zmienił coś w ich związku? 

Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski to jedna z par, które wzięły udział w nowym programie TVN, "Power Couple". Jak zaznaczają, gdy zgodzili się na udział w projekcie, do końca sami nie wiedzieli, na co się piszą. 

- Jak się zgodziliśmy na ten program, Ewa powiedziała: "kompletnie się nie przejmuj, to telewizja, będzie scenariusz, dubel". Nie przypuszczaliśmy, jakie to będą konkurencje - przyznał Michał Kozerski, który był zaskoczony kreatywnym, a przy tym bardzo spontanicznym formatem programu. 

Czy program zmienił coś w relacji Ewy Kasprzyk i Michała Kozerskiego? Na to pytanie aktorka bardzo szybko odpowiedziała:

- Nadal mnie kocha, mimo tych trudności. 

Para nie ukrywała jednak, że uczestnictwo w projekcie stało się dla ich związku nie lada egzaminem. Dzięki niemu poznali się jeszcze lepiej, są też świadomi swoich wzajemnych atutów. Michał na przykład zachwycił Ewę i innych uczestników swoimi zdolnościami kulinarnymi. 

- Krewetki to jego specjalność. Ale on z jednej nitki makaronu potrafi zrobić spaghetti. To jest skarb, to, co trzymam w ręce - zaznacza z uśmiechem aktorka, ściskając dłoń ukochanego. 

"Power Couple" - nowość w ramówce TVN

Jakich wrażeń możemy spodziewać się po nowym formacie "Power Couple"? To ekscytujący program, który miłość wystawia na próbę - a raczej, na próby. Jego uczestnikami są pary ze świata show-biznesu, jakie inni mogliby pewnie uznać za definicję zgranego związku. W zabawie to siła ich relacji decyduje o wielkości nagrody. Każdy z uczestników odkrywa, jak dobrze tak naprawdę zna swoją drugą połówkę. Do jakiego poświęcenia zdolni są zakochani? Na ile sobie ufają? Czy - i jeśli tak, to ile - są gotowi zaryzykować dla miłości? 

W programie bierze udział siedem par. Każdego dnia zakochani mierzą się z rozmaitymi wyzwaniami. Wśród uczestników znaleźli się: Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Agata i Piotr Rubik, Aleksandra i Piotr Gruszka, Hubert Gromadzki i Magda Nędza, Tomek Torres i Paulina Łaba-Torres oraz Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilashvili, a także Ewa Kasprzyk i Michał Kozerski. To ich właśnie mieliśmy okazję podpytać o to, jak wiele "mocy"  jest ich w związku. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz też: 

Bartosz Bielenia o strachu w szkołach aktorskich. "Jestem sprawcą przemocy"

Wielka niespodzianka dla fanów filmu "Her". Po 8 latach od premiery, do sklepów trafił winyl ze ścieżką dźwiękową 

Kamala Harris - jaka prywatnie jest jedna z najpotężniejszych kobiet na świecie? "Dzieci jej męża nazywają ją Momalą"

Co sądzisz o tym artykule?
66
12
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0