Newsy

Finałowy odcinek "Kobiety na krańcu świata". Będzie w nim wiele zabawnych sytuacji

Newsy

Autor:
Michalina
Kobla
Kobieta na krańcu świata | Odcinek 7 - Making of

Martyna Wojciechowska kolejny raz udowodniła, że nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed realizowaniem swoich pasji. Dziennikarka dotarła na tytułowe krańce świata, mimo utrudnień w podróżowaniu. Już 12 grudnia o 11:30 będziemy mogli zobaczyć finałowy odcinek najnowszej serii "Kobiety na krańcu świata", który odkryje przed nami kulisy powstawania programu.

Martyna Wojciechowska na krańcu świata

Dla Martyny trzynasty sezon to podróż sentymentalna, bowiem jedna z jej bohaterek – Raha Moharrak z Dubaju, podobnie jak Martyna sięgnęła po … Koronę Ziemi. Podczas pobytu na tamtejszej pustyni, Martyna spotkała również kolegów z rajdu Dakar - Marka Dąbrowskiego i Jacka Czachora. Panowie zaprosili produkcję na krótką przejażdżkę po wydmach, ekipa była zachwycona!

Natomiast w Kenii prowadząca wzięła udział w... realizacji teledysku do utworu gospel Apostol Darlan Rukish. To była niesamowita przygoda i pierwsze muzyczne video w historii programu.

Kobieta u władzy w Malawi
Kobieta u władzy w Malawi Źródło: Dzień Dobry TVN

Kulisy programu

To jednak nie wszystkie zakulisowe sekrety. Podczas nagrań w Malawi, Martyna nie zjadła pieczonej myszy, choć to jedna z lokalnych potraw, a w Egipcie, gdy humorzasty tłumacz wyszedł i trzasnął drzwiami, kontynuowała rozmowę przez translator w telefonie. W Gruzji zaznała i dzielnie zniosła słynną lokalną gościnność. I tak dobrze poczuła się w tym kaukaskim kraju, że już kilka miesięcy później wylądowała w Tbilisi prywatnie...

Dużo się działo za kulisami! Straty – utopiony mikrofon, rozwalona opona i dron na drzewie, ale zyski... zysków nikt nie przebije!

Zobacz także:

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości