Gwiazdy

Martyna Wojciechowska świętuje 87. urodziny taty. "Dzięki Niemu postanowiłam zostać kierowcą wyścigowym i rajdowym"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Martyna Wojciechowska niezwykle rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. Tym razem jednak postanowiła zrobić wyjątek. Okazja była szczególna. Tata podróżniczki skończył 87 lat. Gwiazda zdradziła fanom, co mu zawdzięcza.

Historia kariery Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska to bez wątpienia jedna z najbardziej cenionych dziennikarek i osobowości medialnych w Polsce. Na swoim koncie ma wiele projektów, podróży i ciekawych przygód. Od lat zwiedza świat, relacjonuje ciekawostki z wyjazdów w programie "Kobieta na krańcu świata", a także jest autorką kilku książek. W 2021 roku przyszła pora na nowe wyzwania zawodowe w jej karierze. Dziennikarka otworzyła autorski kanał na YouTube.

Podróżniczka w telewizji zadebiutowała w wieku 19 lat - wówczas występowała jako modelka. Nie każdy wiedział, że Martyna Wojciechowska studiowała zarządzanie i marketing, a ponadto zdobyła specjalizację z zarządzania zasobami ludzkimi. Współpracowała z wieloma pismami. W 2007 r. została redaktor naczelną polskiej edycji "National Geographic" oraz "National Geographic Traveler", a także magazynu "Kaleidoscope".

Rodzina Martyny Wojciechowskiej

Dziennikarka od zawsze powtarzała, jak ważni są dla niej bliscy i rodzina. Sama jest mamą 13-letniej Marii, o której często wspomina w wywiadach oraz mediach społecznościowych. Teraz mogliśmy poznać tatę Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczka opublikowała osobisty wpis z okazji jego święta.

- MÓJ KOCHANY TATA obchodził wczoraj swoje… 87. URODZINY! (...) Stasio jest tytanem pracy, nigdy nie odpoczywał i nie zwalniał tempa, ciągle w ruchu. To Tata uczył mnie wszystkich tajników motoryzacji, kiedy jako dziecko przesiadywałam w Jego warsztacie samochodowym - czytamy we wpisie.

- To właśnie dzięki Niemu postanowiłam zostać kierowcą wyścigowym i rajdowym, a w rezultacie wystartować w Rajdzie Dakar! No i przez 10 lat współtworzyłam program AUTOMANIAK. Zawsze jednak mogłam liczyć na Jego wsparcie, popełniać błędy i samodzielnie szukać swojej drogi - dodała podróżniczka.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości