Newsy

Tragedia w Małopolsce. Dwulatek śmiertelnie potrącony przez wóz budowlany kierowany przez ojca

Newsy

Dwuletni chłopczyk wszedł pod koła pojazdu, którym jego ojciec przewoził wydobytą ziemię i gruz. Do tragedii doszło na terenie budowy domu jednorodzinnego w Gromniku (woj. małopolskie). Niestety, dziecka nie udało się uratować.

Tragedia w Gromniku

2-letni chłopczyk został śmiertelnie potrącony przez wozidło budowlane obsługiwane przez jego ojca. Do tragedii doszło w sobotę przed południem na budowie domu jednorodzinnego w miejscowości Gromnik (woj. małopolskie) - podała tarnowska policja.

Jak poinformował PAP oficer prasowy tarnowskiej policji Paweł Klimek, dziecko przebywało na terenie budowy domu jednorodzinnego, gdzie jego 31-letni ojciec zajmował się plantowaniem terenu wokół budynku. W pewnym momencie chłopczyk wszedł pod koła wozidła, którym mężczyzna przewoził wydobytą ziemię i gruz.

Gromnik. 2-latek nie żyje

Na miejscu wypadku lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pomimo wysiłków podejmowanych przez ratowników dziecko zmarło. Na miejscu tragedii są policjanci i psycholog do pomocy rodzicom. Ojciec w trakcie prac był trzeźwy.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Źródło: PAP

Pozostałe wiadomości