Newsy

Kobieta zginęła podczas służbowego spotkania on-line. Zastrzeliło ją jej własne dziecko

Newsy

broń

Shamaya Lynn, 21-letnia mieszkanka Florydy zginęła podczas służbowego spotkania na Zoomie. Kobieta została postrzelona w głowę. Pocisk - najprawdopodobniej - przypadkowo wystrzeliło jej własne dziecko.

Kobieta została zastrzelona podczas służbowego spotkania

21-letnia Shamaya Lynn brała udział w służbowym spotkaniu na platformie Zoom. W pewnym momencie jej współpracownicy usłyszeli wystrzał. Po chwili na swoich ekranach zobaczyli, jak Shamaya osuwa się na podłogę.

Uczestnicy spotkania natychmiast zawiadomili policję. Kiedy ta dotarła na miejsce, okazało się, że kobieta zginęła od rany postrzałowej w głowę. W ocenie funkcjonariuszy sprawcą jest kilkuletnie dziecko. Lokalne media podają, że Shamaya miała być matką malucha.

Dziecko zastrzeliło własną matkę

W toku śledztwa policjanci ustalili, że dziecko miało znaleźć w domu naładowaną i niezabezpieczoną broń. Pistolet był własnością ojca dwójki dzieci ofiary. Funkcjonariusze w rozmowie z serwisem news.sky.com poinformowali, że nikomu jeszcze nie postawiono zarzutów.

Policjanci zaapelowali także do osób, które trzymają w domu broń, aby przechowywali ją w miejscu, do których dzieci nie mają dostępu oraz upewnili się, że jest ona odpowiednio zabezpieczona.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Uwaga! TVN: Zginęli w wypadku, osierocili trzech synów. Matka podejrzanego: "Myślę o nich bez przerwy"

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło: radiozet.pl|news.sky.com

Źródło zdjęcia głównego: Moment RF

Pozostałe wiadomości