Newsy

Tragiczny wypadek w Opolskiem. Zginęła 26-latka i nienarodzone dziecko. "Basia, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!"

Policja polska

Monika Gruszewicz/Getty Images

Newsy

Tragiczny wypadek w Opolskiem. Zginęła 26-latka i nienarodzone dziecko. "Basia, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach!"

Policja polska

Monika Gruszewicz/Getty Images

Do śmiertelnego wypadku doszło na drodze krajowej numer 41 w Niemysłowicach w Opolskiem. W skutek zderzenia się ze sobą dwóch samochodów osobowych, zginęła kobieta w zaawansowanej ciąży. Tragiczne zdarzenie było konsekwencją zjechania 25-letniego kierowcy na przeciwległy pas ruchu. 

Śmiertelny wypadek w Opolskiem

W niedzielę 2 maja przed południem na drodze krajowej nr 41 na trasie Prudnik-Nysa zderzyły się dwa osobowe samochody: citroen oraz volvo. Jak poinformowała młodsza aspirant Agnieszka Nierychła z Komendy Miejskiej Policji w Opolu, policjanci wstępnie ustalili, że kierujący citroenem 25-latek z niewyjaśnionych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas.

Samochód zderzył się z prawidłowo jadącym volvo, którym kierował 53-letni mężczyzna.

Kobieta zmarła 

Razem z mężczyzną podróżowała 26-latka w 9. miesiącu ciąży. Na skutek zdarzenia cała trójka trafiła do szpitala. Lekarz stwierdził zgon kobiety wraz z jej nienarodzonym dzieckiem.

- Na miejscu długo pracowali policjanci pod nadzorem prokuratury. Teraz dokładnie będziemy badać przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia - powiedziała młodsza aspirant Nierychła.

Zmarła tragicznie 26-latka to Basia, strażaczka OSP Michałowice. Na swoim fanpage'u na Facebooku druhowie z Michałowic napisali:

- Dziś dotarła do nas tragiczna wiadomość o śmierci naszej druhny Basi. W tych trudnych chwilach łączymy się w bólu z rodziną oraz wszystkimi bliskimi naszej koleżanki. Basia, na zawsze pozostaniesz w naszych sercach! - czytamy. 

Zobacz też:

Zobacz wideo: Dwie dziewczynki w ciężkim stanie po wypadku na placu zabaw. Jest postępowanie prokuratury

Źródło: TVN24 |
Co sądzisz o tym artykule?
68
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0