Newsy

4. odcinek programu "40 kontra 20". Uczestniczki zazdroszczą Julii urody? "Poznałam cię po pośladkach"

Newsy

W programie "40 kontra 20" miłość nie pyta o wiek. Czterdziestolatek i dwudziestolatek zabiegają o względy pięknych kobiet - zarówno tych młodych, jak i dojrzałych. W czwartym odcinku randkowego show przystojni single na jeden wieczór zamienią się partnerkami. Robert Kochanek uratuje jedną z uczestniczek przed utonięciem. Pojawią się też pierwsze łzy i chwile zazdrości.

"40 kontra 20". Co się wydarzy w 4. odcinku?

Robert i Bartek na wieczorną kolację zamienią się partnerkami. Starszy z singli będzie miał okazję spędzić więcej czasu ze swoimi rówieśniczkami, a młodszy z przebojowymi dwudziestolatkami. Dojrzała grupa zacznie rozmawiać o życiowych doświadczeniach. Ania wyzna, że nie ma dzieci, ponieważ jej były mąż, z którym była 14 lat, miał już syna z pierwszego małżeństwa. Uczestniczka show uroni kilka łez, ale na szczęście koleżanki otoczą ją wsparciem. Z kolei grupa młodych będzie świetnie się bawić i zakończy imprezę wspólną kąpielą.

Kolejnego dnia na Krecie również nie będzie brakowało emocji. Akcja zacznie kręcić wokół basenu. Po leniwym śniadaniu panie będą uprawiały wodny aerobik, a następnie kilka bohaterek show uknuje intrygę, by wkręcić resztę domowników. Marta będzie udawać, że się topi, by Robert, niczym w serialu "Słoneczny partol", rzucił się jej na ratunek. Całą sytuację obserwowała z boku Kinga, która poczuje się zazdrosna o czterdziestoletniego singla.

Duże zainteresowanie wciąż wzbudza nowa uczestniczka Julia. Piękna brunetka zwraca na siebie uwagę i trudno przejść obok niej obojętnie. Okaże się, że dziewczyny z willi doskonale ją znają, ponieważ rozpoznały ją po krągłych pośladkach, w których ma implanty.

- Co pomyślałyście, jak stanęłam? Wiedziałyście, że będzie nowa uczestniczka? - zapyta Julia.

- Ty się odwróciłaś, a ja do lasek mówię, że to Julka Kupiec. Poznałam cię po pośladkach. Nikt nie ma takiego tyłka w Polsce - odpowie Kinga.

"40 kontra 20". O czym jest program?

"40 kontra 20" to pierwszy program randkowy, w którym najważniejsza jest miłość. Wiek schodzi na dalszy plan. Biorą w nim udział kobiety od 20. do 50. roku życia oraz mężczyźni w poniżej 30. oraz powyżej 40. roku życia. Widzowie poznają odpowiedź na pytanie, czy w miłości ma znaczenie to, ile mamy lat?

Niemiecki odpowiednik "40 kontra 20" pt. "M.O.M – Milf or Missy" miał premierę w 2020 roku na platformie OTT JOYN. Jego oglądalność rosła z tygodnia na tydzień, stając się najchętniej oglądanym programem w historii serwisu.

Zobacz wideo: "40 kontra 20": Robert Kochanek o wymarzonej partnerce

Zobacz także:

"40 kontra 20". Pierwsze spotkanie uczestniczek z Robertem Kochankiem. Z kim go pomyliły?

Beata Tadla apeluje, by nie lekceważyć objawów udaru mózgu. "Ludzie, którzy byli ze mną, błyskawicznie wezwali karetkę"

"To był najlepszy tydzień ostatnich miesięcy". Łukasz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o ojcostwie i relacji z Oliwią

  • 30 lat doświadczenia
  • Od 2014 roku z misją w Ukrainie, z biurem pomocowym w Kijowie
  • Opiera się na 4 zasadach: humanitaryzmu, bezstronności, neutralności i niezależności
  • Regularnie publikuje raporty finansowe ze swoich działań

Autor: Justyna Piąsta

Pozostałe wiadomości