Horoskop

Horoskop na poniedziałek. Komu początek tygodnia przyniesie szczęście?

Horoskop

Źródło:
Astrolog Merkurja
Kosmos

Sprawdź horoskop dzienny na poniedziałek, 26 września dla wszystkich znaków zodiaku. Poniedziałek przyniesie szczęście prawie wszystkim znakom zodiaku! Słońce przebywa w znaku Wagi, Księżyc również przez cały dzień znajduje się w znaku Wagi.

Przed nami wyjątkowy dzień o silnych, pozytywnych wpływach na niebie. Czekają na nas mocne, ale bardzo perspektywiczne i niosące ogromne możliwości wpływy. Wenus utworzy ziemski trygon z Plutonem, który pomoże załatać finansowe dziury. Następnie Merkury utworzy koniunkcję z Wenus, co wpłynie na polepszenie jakości naszych relacji i usprawni prowadzenie rozmów.

Wieczorem dojdzie do wielkiej opozycji Słońca i Jowisza, która bardzo pobudzi znaki trygonu ognia – Barany, Lwy, a przede wszystkim Strzelce mogą cieszyć się z dodatkowej porcji energii życiowej. Największa planeta naszego Układu Słonecznego jest najbliżej w stosunku do Ziemi od prawie 70 lat!

Horoskop dzienny na poniedziałek, 26 września dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop dzienny - Baran

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

Przed tobą rewelacyjny poniedziałek! Wszystko uda się nadspodziewanie dobrze. Znajdujący się w twoim znaku Jowisz będzie dzisiaj w opozycji ze Słońcem, co otoczy cię aurą sukcesu i szansą na wypłynięcie w konkursach czy innych rywalizacjach. Dzisiaj możesz zdobyć wszystko, o czym zamarzysz, śmiało po to sięgaj.

Horoskop dzienny - Byk

Byk (20 kwietnia - 20 maja)

Przebywająca w ziemskim żywiole Wenus utworzy trygon z Plutonem. Poniedziałek jest doskonałym dniem na transakcje finansowe, regulowanie płatności, odbieranie zaległych wynagrodzeń. Dzisiaj z łatwością zażegnasz nieporozumienia i dostaniesz swoją, od dawna wyczekiwaną nagrodę.

Astrologia i ezoteryka

Magia w różnych kulturach
Magia w różnych kulturachDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Merkury znajduje się w koniunkcji z Wenus. Co prawda odbywa się to w ziemskim znaku Panny, ale i tak będzie mieć na ciebie dobroczynny, upiększający wpływ. Dzisiaj możesz otrzymywać pochwały, komplementy i słowa uznania, które od dawna ci się już należały. W sprawach partnerskich rewelacyjna zmiana.

Horoskop dzienny - Rak

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Nadal możesz odczuwać osłabienie i zmęczenie spowodowane wczorajszym Nowiem Księżyca, ale widać już koniec tego trudnego wpływu. Dzisiaj humor ci się polepszy a zadania, którymi zajmiesz się w miejscu pracy, pójdą gładko i sprawnie. Twój stan zdrowia zacznie się poprawiać. Na koncie także lepiej.

Horoskop dzienny - Lew

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Tydzień zaczyna się świetnie. Opozycja Słońca i Jowisza będzie niosła ci okazję do jak najlepszego zaprezentowania swoich zalet, atutów i kompetencji. Ktoś może ulegać twojej argumentacji i przyznać, że po ostatnich przemyśleniach przyznaje ci jednak rację. To będzie dzień pełen radości, żartów i śmiechów.

Horoskop dzienny - Panna

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Przebywający w Twoim znaku Merkury spotka się z Wenus, która z kolei utworzy trygon z Plutonem, co stworzy dla ciebie niesamowicie sprzyjający klimat. Nie wahaj się, rzucaj nawet nieprawdopodobnymi pomysłami i ideami, atakuj śmiało niedostępne pozycje, czerp garściami ze skarbca życia. W tym dniu nie ma dla ciebie ograniczeń, poza tymi, które sama sobie stawiasz.

Horoskop dzienny - Waga

Waga (23 września - 22 października)

Wenus znajduje się w korzystnym układzie z Merkurym i Plutonem, a na dodatek jesteś jeszcze pod wpływem wczorajszego Nowiu Księżyca w twoim własnym znaku. Tydzień rozpoczniesz z przytupem. Wpadniesz do pracy jak po ogień i… go dostaniesz. Wszystko, co dzisiaj będziesz wykonywać, z dużą dozą prawdopodobieństwa zwieńczy się sukcesem.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Możesz mieć poczucie, że nareszcie znowu zasiadasz do stołu negocjacji z wielką przewagą. Dzisiaj uruchomisz swój ukryty potencjał i zostawione na później argumenty. Zaskoczysz otoczenie swoją siłą i potencjałem. Twoje sprawy finansowe zaskoczą, a transakcje nagle okażą się bardziej dochodowe, niż myślałeś.

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Twoja opiekuńcza planeta znajduje się bardzo blisko Ziemi, a na dodatek tworzy opozycję ze Słońcem. Dzisiaj podjęte kroki i decyzje mogą być dla ciebie długotrwale korzystne, zatem nie bój się wchodzić w świeże przedsięwzięcia i zawierać nowych znajomości. Każdy, nawet najbardziej szalony pomysł może się udać. Zagranica ponownie się o ciebie upomina.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Dzisiaj okaże się, że odważysz się na kroki, o które sam siebie byś nie podejrzewał i … nie będziesz niczego żałował. Nie oglądaj się za siebie, nie kalkuluj za dużo, jak to masz w zwyczaju. Jeśli postawisz na spontaniczność, zyskasz więcej niż myślisz. Chcesz zadzwonić do kogoś? To nie myśl o tym, co sobie pomyśli tylko łap za telefon.

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Energia dnia sprzyja odkrywaniu nieznanego oraz uczestniczeniu w imprezach, które będą dla ciebie korzystne. Dowiesz się czegoś bardzo interesującego w miejscu pracy. Pochłoną cię rozmowy i wymiana doświadczeń. Ten dzień upłynie w błyskawicznym tempie. Twoim udziałem będą pozytywne i budujące wydarzenia.

Horoskop dzienny - Ryby

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Większa część zodiaku cieszy się dzisiaj jak dzieci z byle czego… Ty Rybko dla odmiany będziesz sceptyczna i stojąca trochę z boku. Włączy ci się jakiś wewnętrzny hamulec i nie ulegniesz entuzjazmowi, którym wykażą się inni. Po prostu jesteś jeszcze zmęczona wydarzeniami z weekendu i musisz ochłonąć.

Karta tarota - Cesarz

Znakiem astrologicznym karty tarota Cesarz jest Baran. Jest to czwarta karta, której przypisana jest litera alfabetu hebrajskiego ה - he. Jej ogólnym znaczeniem jest władza, jest on utożsamiany z władzą, ale również podejmowaniem właściwych decyzji. Świadczy o upartym dążeniu do celu, niezależności i odwadze w działaniu. Symbolizuje rozum i władzę. Często zwiastuje osobę dojrzałą o dużym autorytecie społecznym, archetypowego ojca i męża.

Zobacz także:

Źródło: Astrolog Merkurja

Źródło zdjęcia głównego: gettyimages/Xuanyu Han

Pozostałe wiadomości