Gwiazdy

"Top Model 11". Czas na bootcamp. Klaudia niestosownie ubrała się na casting. "Zbyt sexy"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
"Top Model 11" odc. 3. Gość specjalny - Peyman Amin
"Top Model 11" odc. 3. Gość specjalny - Peyman Amin
wideo 2/5

W 3. odcinku 11. edycji programu zobaczymy kolejny etap rywalizacji, czyli bootcamp. Modele i modelki chcą jak najlepiej wypaść przed jurorami, ponieważ walczą o to, by dostać się do domu "Top Model", a liczba miejsc jest ograniczona. Jak poradzą sobie podczas sesji zdjęciowej i spotkania z gościem specjalnym?

"Top Model 11". Bootcamp

W 11. sezonie "Top Model" bootcamp został zorganizowany w Warszawie. Jurorzy przygotowali dla modeli i modelek wiele emocjonujących wyzwań. Katarzyna Sokołowska i Dawid Wolińska sprawdzą, jak uczestnicy chodzą po wybiegu i czy potrafią zaprezentować na sobie oryginalne stroje. Z kolei Marcin Tyszka wykona im zdjęcia testowe.

Gościem specjalnym boocampu będzie Peyman Amin, agent wielkich gwiazd mody, a także były juror niemieckiej edycji "Top Model". Amin oraz Joanna Krupa pokażą bohaterom programu, jak wygląda prawdziwy casting do agencji modelek. Zwieńczeniem zmagań będzie wyjątkowy pokaz mody, do którego zaproszeni zostaną tylko ci, którzy przejdą do następnego etapu programu.

"Top Model 11". Klaudia na castingu

To, jakie pierwsze wrażenie zrobi modelka na castingu do agencji, ma ogromne znaczenie. Właśnie tego uczestnicy show dowiedzieli się podczas spotkania z Aminem i Krupą.

Klaudia pewnym krokiem weszła do pokoju, ale gość specjalny i jurorka szybko ostudzili jej entuzjazm. Zwrócili uwagę na niestosowny strój, który nie pasował do okazji.

- Zanim przejdziemy dalej, muszę powiedzieć, że odrobinę za dużo widać w twoim ubiorze. Wiesz, o czym mówię. Ten ubiór nie jest odpowiedni na casting. Jest zbyt sexy. Za dużo pokazuje. To wszystko - powiedział Peyman Amin.

- Poczułam, że w sumie faktycznie może wyglądam jak na dyskotekę, a nie jak do programu. Ale to wina Ady (inna uczestniczka programu - przyp. red.), ona mi tak doradziła - stwierdziła Klaudia.

"Top Model 11" odc. 3. Klaudia na bootcampie
"Top Model 11" odc. 3. Klaudia na bootcampie

11. edycja "Top Model" - gdzie i kiedy oglądać?

Premiera 3. odcinka "Top Model" już 21 września o godz. 21:35 na antenie TVN. Program można oglądać również na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Treść zawiera Materiały Promocyjne Partnera.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości