Gwiazdy

Tomash w piosence "Recepty". To osobisty utwór o trudnych doświadczeniach

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Tomash w utworze "Recepty"
Tomash w utworze "Recepty"Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

Tomasz Gregorczyk to jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy młodego pokolenia. W swoich utworach wokalista nie boi się dotykać trudnych i osobistych tematów. Taka też jest piosenka "Recepty" opowiadająca o jego doświadczeniach ze stanami lękowymi. Młody artysta zaśpiewał ją na scenie Dzień Dobry TVN.

Tomash i jego recepta na szczęście

Tomash, czyli Tomasz Gregorczyk to znany piosenkarz, kompozytor i autor tekstów. Wykonuje muzykę z pogranicza popu i dance-popu. Wiele osób kojarzy go również jako byłego członka boys bandu 4Dreamers. Młody gwiazdor odwiedził Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieć o najnowszym utworze.

Piosenka "Recepty" to bardzo osobisty singiel - opowiada o stanach lękowych, z jakimi mierzy się wokalista. Tomasz długo zastanawiał się, czy podzielić się nią ze światem, jednak stwierdził, że w ten sposób może pomóc innym. - Nie chciałem robić z tego afery, bo to jest prywatna sprawa, ale dostawałem dużo wiadomości od fanów, że mają tego typu problemy - wyjaśnił piosenkarz.

"Recepty" - utwór dodający otuchy

Zdaniem młodego artysty, osoby zmagające się ze stanami lękowymi powinny skorzystać z pomocy specjalisty. Sam od 1,5 roku uczestniczy w spotkaniach z psychoterapeutą. - Chciałem pokazać młodym ludziom i ich rodzicom, co się dzieje z człowiekiem - podkreślił. Tomek zwrócił również uwagę na fakt, że warto obserwować siebie, swoje zachowanie i reagować, gdy czujemy, że "coś jest nie tak".

"Recepty" oswajają również temat farmakoterapii, z której sam korzysta. - Na początku to była sama terapia - wyjaśnił Tomash. Jednak dopiero połączenie jej z odpowiednimi lekami dały zamierzony skutek. - Tak samo jak w przypadku depresji, to farmakoterapia i psychoterapia są zawsze najlepszym połączeniem - podsumował wokalista.

Zobacz występ na scenie Dzień Dobry TVN.

Tomash w utworze "Recepty"
Tomash w utworze "Recepty"Źródło: Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz więcej:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Piotr Wodzyński/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości