4Dreamers

  4Dreamers

  Kuba Szmajkowski ma 19 lat, ale swoją muzyczną przygodę rozpoczął już kilka lat temu. Przez ostatnie trzy występował w zespole 4Dreames. Zdobył grono wiernych fanów i cieszy się ogromną popularnością. Teraz chce sprawdzić się jako solowy artysta. W Dzień Dobry TVN opowiedział o planach na przyszłość i zaśpiewał najnowszy singiel "Nieskończone".

  Rok 2021 będzie przełomowy dla wokalistów zespołu 4Dreamers. To właśnie wtedy ukaże się książka zatytułowana: "O czterech takich co nie bali się marzyć", w której opowiedzą m.in. o tym, jak przygotowywali się do największej w ich życiu zmiany, czyli decyzji o zakończeniu kariery jako zespół. Czy podjęli ją wspólnie? Co zamierzają robić po rozpadzie grupy?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół 4Dreamers w piosence "Dni". Jak wam się podoba?

  Od samego rana w kawiarence Dzień Dobry TVN - "gwiazdorski poranek"! Gośćmi Filipa Chajzera byli Pectus, Wojtek Łuszczykiewicz, 4DREAMERS, Sarsa i Patryk Kumór.

  4Dreamers to polski boysband założony w 2018 r. W jego skład wchodzą: Jakub Szmajkowski, Mateusz Gędek, Maksymilian Więckowski i Tomasz Gregorczyk. Na scenie Dzień Dobry Wakacje zaprezentowali utwór "Też tak masz".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół 4Dreamers. Idole nastolatek zaśpiewali piosenkę "Sekret". Musimy przyznać, że wpada w ucho :) Jak Wam się podoba?